• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Igora

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#1
Cześć wszystkim!

Chciałbym zaprezentować Wam moją powoli rozrastającą się kolekcję modeli, wzorowanych wyłącznie na ciężarówkach którymi na przestrzeni ostatnich 25 lat jeździł mój tata. Wszystkie prezentowane tutaj zestawy stworzone są na moje zamówienie, a w większości przypadków posiadają kompletne kalkomanie zaprojektowanie przeze mnie. Dla porządku, każda ciężarówka będzie oznaczona numerem zgodnym z kolejnością jakimi jeździł tata oraz wykonawcą całości, a w miarę możliwości będę również pokazywał zdjęcia prawdziwych aut na których się wzorowaliśmy.

Na początek najstarsza z odwzorowanych ciężarówek z listy, niestety nie posiadam żadnych zdjęć pokazujących ten konkretny zestaw - ostało się jedynie zdjęcie naczepy jeżdżącej już z innym ciągnikiem.

#5. Mercedes-Benz Actros MP1 1840 L z naczepą Schwarzmuller - OLMA Nowy Sącz (Herpa/MM Models/IgorS)
mp1_1.jpg


mp1_2.jpg


Zapraszam do komentowania, pozdrawiam!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#5
Perfekcyjnie wykonany Actros. Lubię, gdy model ma swoje wierne odzwierciedlenie w rzeczywistości, bardzo ciekawy kierunek kolekcjonowania obrałeś. Osobiście czekam na czarną magnumę. :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#6
Bardzo ciekawy model. Fajnie, że wybrałeś taki rodzaj kolekcjonowania, dzięki któremu będziesz miał zbiór unikatowych pojazdów.
 
Reakcje
10.671 67 1
#8
Witaj .
Trzeba przyznać że ta miniatura jest znakomicie zrobiona . Bardzo mi się podoba .
Musisz nam tylko dodawać zdjęcia z bliższej odległości bo jak widzimy mają sporo szczegółów i jest w nich co oglądać .
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#10
Zestaw świetny, wybrałeś bardzo ciekawy sposób na prezentowanie pojazdów z którymi miałeś styczność w realu.
Dobrze by było gdybyś wstawiał fotki z bliższej odległości i wykonane ze wszystkich stron modelu, będzie co podziwiać(y).
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#13
To ja napiszę tylko, że z niecierpliwością po prezentacji każdej z miniatur, będę czekał na kolejną... Tu nie ma co dyskutować o wykonaniu i prezencji... DOKOSNAŁY POMYSŁ na kolekcję!
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#14
Jak tu się tak zaczyna to już lubię ten temat. Przeróbka Michała jak zawsze na najwyższym poziomie ;) Ogólnie genialny temat obrałem z odwzorowaniem całej historii, podziwiam i czekam z niecierpliwością na kolejne :)
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#15
Dzięki wszystkim za komentarze. Dzisiaj kolejny model w tych samych barwach, wykonany również przez Michała z wykorzystaniem kalkomanii mojego projektu wydrukowanych jak poprzednio w firmie Melius Manu.

e-tech_3.jpg

#7.Renault Magnum E-Tech 440 z naczepą Kogel - OLMA Nowy Sącz (Herpa/MM Models/IgorS/Melius Manu)
e-tech_1.jpg


e-tech_2.jpg


Zdjęcia detali postaram się wykonać wkrótce, na razie przygotowałem taką prezentację czterech modeli.

Zapraszam do komentowania, pozdrawiam!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#17
Świetna! Tylko nie wiem czemu wydawało mi się, że ona była z firanką. Chyba już wiem co będzie następne. :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#18
Kapitalnie się prezentuje ta magnuma . Bardzo w oko wpadły mi koła na tym zestawie . Kołpak na przednim kole i te piękne felgi w naczepie .
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#19
Tylko nie wiem czemu wydawało mi się, że ona była z firanką. Chyba już wiem co będzie następne. :D
W firmie była tylko jedna Magnum z firanką, ale to nie taty ;-).

Bardzo w oko wpadły mi koła na tym zestawie . Kołpak na przednim kole i te piękne felgi w naczepie .
Dzięki. Koła w ciągniku jeszcze będą polakierowane na nowo, bo są znacznie ciemniejsze niż w naczepie (na zdjęciu tej różnicy aż tak bardzo nie widać) :).
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#20
Wow wow wow jesteś mistrzem doskonałe wykonanie a do tego baza olmy jest 500m ode mnie :) super
 

Podobne wątki