• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Igora

RaFuS

Znany użytkownik
10 Wartościowych modeli, każdy reprezentujący dany rozdział. Mi się to podoba. :)
Zastanawia mnie jaki będzie kolejny model... :podstepny: Obstawiam, że moja ulubiona marka w ogłoszeniu w 'handlu' nie będzie wyjątkiem tematycznym.

OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
10 Wartościowych modeli, każdy reprezentujący dany rozdział. Mi się to podoba. :)
Zastanawia mnie jaki będzie kolejny model... :podstepny: Obstawiam, że moja ulubiona marka w ogłoszeniu w 'handlu' nie będzie wyjątkiem tematycznym.
To akurat dla znajomego do zrobienia modelu ciężarówki jego taty, ale w mojej kolekcji następny będzie FH12 1 generacji lub własnie wyjątek tematyczny, ale to się zobaczy ;-).

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Piękne zdjęcia. No i kapitalne modele, same unikaty. Jestem pod wrażeniem. (y) Kawał historii pracy Twojego ojca. Gratuluję wykonania takich modeli. (y)

Świetna kolekcja, nie ilość, a jakość, moi faworyci to TGA i Daf XF, pozostałe również dopieszczone, zdjęcia, też na wysokim poziomie, pogratulować i czekam na następne.

OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Witam wszystkich po małej przerwie. W ostatnim czasie zamiast uzupełniać luki w kolekcji pojawił się kolejny, już 15 punkt na liście ciężarówek jakimi jeździł tata - praktycznie identyczny jak poprzedni, ale nowszy o jedną generację DAF. Tak więc taki model został wykonany i trafił do kolejnej gablotki, na które powoli zaczyna brakowac mi miejsca ;).

#15. DAF XF Euro6 460 SSC z naczepą Krone - R.Trans (Herpa/MM Models/IgorS)

rtrans5.jpg

rtrans6.jpg

Zapraszam do komentowania i korzystając z okazji wszystkiego dobrego dla Was w nadchodzącym Nowym Roku! :)