• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Igora

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Siema! Kolejna porcja świetnych modeli, bardzo dobrze odwzorowanych. Jak dla mnie czerwona Czwórka jest najlepsza, no ale mam zboczenie na punkcie Gryfa.
tata trafiał na te wyróżniające się
Te 'białe kruki' we flotach zawsze są najlepsze moim zdaniem. Podziwiam Cię za konsekwencje w zbieraniu modeli, trzymasz się ściśle jednego tematu, ja też tak zaczynałem - chciałem zbierać modele pojazdów którymi jeździłem i jeżdżę... ale szybko to się rozrosło zacząłem zbierać to co mi się spodoba lub na co mam jakiś modelarski pomysł.
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Kolejny model jaki uzupełnił lukę na liście brakujących ciężarówek to stary DAF 95XF w barwach lokalnego przewoźnika obsługującego m.in Browar Okocim. Tata jeździł tą ciężarówką około pół roku, jednak doświadczenie to sprawiło że wrócił na stare śmieci i w barwach firmy OLMA MAN'em TGX wrócił na międzynarodówkę.

max-trans0.jpg

#12. DAF 95XF.380 SC z naczepą Schwarzmuller - Max-Trans Dudek (AWM/Herpa/MM Models/IgorS)

max-trans4.jpg

max-trans5.jpg


max-trans6.jpg


max-trans7.jpg


Zapraszam do komentowania ;-)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Też mi się tak wydaje, ale to pewnie jest odpowiednik jak ten zestaw był świeżo dostarczony do firmy ;)
Eee, auto było sprowadzone jako używane, naczepa tak samo - po prostu chce żeby wszystkie modele w kolekcji były w podobnym stanie - stąd każdy ma koła w tym samym kolorze, zbiorniki malowane tą samą farbą itd. Pobrudzenie jednego modelu nie wchodzi w grę :p. Dzięki za komentarze! :)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Eee, auto było sprowadzone jako używane, naczepa tak samo - po prostu chce żeby wszystkie modele w kolekcji były w podobnym stanie - stąd każdy ma koła w tym samym kolorze, zbiorniki malowane tą samą farbą itd. Pobrudzenie jednego modelu nie wchodzi w grę :p. Dzięki za komentarze! :)
Doskonale Cię rozumiem, też mam takie zboczenie jeśli chodzi i swoją kolekcję. :D
Daf bardzo fajny, mam sentyment do tego modelu, szczególnie w wersji Space Cab. (y)
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Dziękuje wszystkim za komentarze. Dzisiaj cała gromadka w komplecie, ustawiona zgodnie z kolejnością w jakiej jeździł nimi tata ;-).
grupa11.jpg


grupa12.jpg


Wciąż brakuje kilku modeli, ale z czasem na pewno uda się skompletować wszystkie ;-).
 

Podobne wątki