• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Igora

OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#46
Hej. Dzisiaj pora wrócić do normalnej prezentacji - tym razem model ciężarówki jaką obecnie jeździ mój tata, pełniący rolę tła w poprzedniej prezentacji grupowej ciężarówek OLMY.

xf105_3.jpg

#14. DAF XF105.460 SSC z naczepą Krone - R.Trans (Herpa/MM Models)
xf105_1.jpg


xf105_2.jpg


Zapraszam do komentowania, pozdrawiam!
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#47
Proste barwy w których jak dla mnie Daf prezentuje się znakomicie . Jeśli chodzi o poziom modelu to jest on wzorem samym dla siebie . Piękny jest .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
#48
Pięknie zrobiona miniaturka. Klima, oznaczenia, blachy... to wszystko robi niesamowitą robotę. Wygląda jak w realu. Gratuluję wykonania. (y)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#49
Do pełni szczęścia to brakuje dwukolorowych lusterek, ale to pewnie niewygodny szczegół wynikający z jakiejś sytuacji na drodze, czy miejscu za/rozładunku. :ROFL:
Świetny model, jak każdy spod ręki Michała, podoba mi się również Twoja kolekcja, nie taki miszmasz tylko każdy model ma jakieś znaczenie. (y)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#51
Każdy z modeli prezentuje wysoki poziom, widać włożoną ilość pracy w nie. Actros mpI jest dla mnie bardzo klimatycznym autem, natomiast 105 to taki typowy dzisiejszy zestaw. Biała kabina i srebrnoszara plandeka na naczepie to zestawienie jakie mi osobiście wpada w oko.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#52
Kolejne małe dzieło sztuki. Prosty skład jakich wiele na naszych drogach, jednak jest to przykład jak wiele potrafi zdziałać dbałość o drobne szczegóły w modelu.
 

Bajda

Nowy użytkownik
Reakcje
5 0 0
#56
Bardzo fajny model :D Zestaw twojego taty bardzo często widuję w Brzesku i mogę powiedzieć że praktycznie niczym się nie różnią od siebie. :D
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#57
Po małej przerwie w mojej skromnej kolekcji nastał czas przełomu XX i XXI wieku, a grająca rolę tła Magnumka doczekała się swojej naczepy. Do dzisiaj zachowało się jedynie zdjęcie samego ciągnika przygotowanego do sprowadzenia z Francji (zrobione przez tatę), niestety podobne ale z naczepą nigdy nie powstało. Była to naczepa ex. Euroad (a jak się udało ostatnio ustalić to ex. podwykonawca Euroadu) polskiej marki Rossart.

ae_1.jpg

#4. Renault Magnum AE430 z naczepą Rossart - ex. Euroad (Herpa/MM Models/IgorS/Melius Manu)
grupa4.jpg


grupa5.jpg


W tej chwili ciągnikiem oczekującym na swoją naczepę jest widoczny na zdjęciu SK 1838, która podobnie jak ta z Magnum będzie jedyna w swoim rodzaju (naczepa Euroadu to plandeka Herpy przerobiona na megę, wraz z podwyższeniem plandeki do odpowiedniego rozmiaru).
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#58
Bardzo klimatyczny zestaw, wreszcie ktoś przerywa monopol Pekaesów z tamtych lat które moim zdaniem są już po prostu nudne. Wtedy wiele polskich firm miało bardzo zróżnicowany i ciekawy tabor, który idealnie nadaje się na modele w naszej skali. Czekam z niecierpliwością na więcej. (y)
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#59
Zajebisty telewizor, tym obrazkiem przywołałeś wspomnienia! Model jak i kalkomanie jak zwykle na mistrzowskim poziomie, jestem pełen podziwu!
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#60
Cała Twoja kolekcja to cudeńka.Najlepsze jest to że każdy z Twoich modeli ma jakąś historie ważną dla Ciebie czy Twojego taty a dla mnie olme również ogląda się fajnie bo mieszkam od ich bazy jakieś 300m :)
 

Podobne wątki