• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Igora

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Długo kazałeś czekać na kolejne "cuda" w naszej skali... Kolejne piękne modele i do tego w 100% występujące w rzeczywistości. Znów wypada tylko napisać - BARDZO dobra robota! :)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
u Ciebie Igorze jak zawsze ... brak słów by opisać własne myśli :) no po prostu... kurde no... muszę zaczerpnąć słownika :ROFL::ROFL: Mistrzostwo świata (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Co tu dużo mówić, u Ciebie jak zawsze ciekawie, świetna robota. Volvo z tego co widzę, to wyrób AWM, a nie Herpy. I blendę masz odwrotnie. ;)
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Witam wszystkich. Po kolejnej długiej przerwie, mam do zaprezentowania jeden z najnowszych modeli w mojej kolekcji czyli miniaturkę ciężarówki którą od około roku jeździ mój tata. Zestaw idealnie pasuje do zminiaturyzowanych wcześniej dwóch DAF'ów z firmy R.Trans, w których także występuje schemat biała kabina + srebrna plandeka.

PL - X - KBC 58770 1.jpg

18. Renault Magnum 440 z naczepą Krone (Herpa/MM Models/ISTM)

magnum1.jpg


magnum2.jpg


magnum3.jpg


magnum4.jpg


Jak zwykle zapraszam do komentowania ;).
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Wrzucasz mało, rzadko, ale za to konkretnie(y), bardzo starannie dopieszczona Renia, uwagę od razu przykuwają "kapsle", co w dalszym ciągu jest
rzadkością. Super model(y)(y)(y)
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Poza miniaturami ciężarówek którymi jeździł mój tata i mój brat, drugim tematem kolekcji są modele ciężarówek producentów spoza tzw. "wielkiej siódemki", jednoczesnie tylko takie w który powstawaniu brałem jakiś udział (w powstawaniu modeli rzecz jasna ;) ). Szczególnie jestem miłośnikiem tureckiego Forda, tak więc nie mogło zabraknąć w moich gablotkach modelu Cargo, tak brzydkiego, że aż pięknego. W modelu z perspektywy czasu lepiej można było wykonać ospojlerowanie kabiny, ale wszystko można poprawić, szczególnie gdy dobrej jakości druk 3D jest na wyciągnięcie ręki.

orkun0.jpg

#B. Ford Cargo 1846T z naczepą Tirsan - Orkun (Matchbox/Herpa/MM Models/ISTM)

orkun2.jpg


orkun1.jpg


orkun3.jpg


Pozdrawiam ;).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Rewelacyjny i niesamowicie unikatowy model pokazujesz. Kapitalnie go przerobiłeś. Wygląda jak oryginał. Jestem pod wrażeniem. (y)
 

Podobne wątki