• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Igora

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
Oba modele prezentują się rewelacyjnie w tym malowaniu i z tymi wszystkimi dodatkami(y)oczywiście ładunek też świetny;)i gratulacje za świetnie wykonaną pracę od podstaw bo jest co podziwiać:).
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Zarowno Man jak i Volvo wyszły świetnie. Chyba dzięki 'internetom' od dawna czerwone Fh pierwszej generacji z czarnym okularem kojarzyło mi się zawsze z Tobą. :D
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Długo każesz czekać na kolejne prezentacje ale jak zwykle - WARTO! Czuć klimat transportu z przed dwóch dekad. Kolejną rzeczą, jest unikatowość pokazywanych modeli a do tego kawałek rodzinnej historii... Świetna robota.
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Kolejna długa przerwa za nami i wracam z kolejnymi modelami. Zaczniemy od dwóch zestawów firmy Pajor Transport w której pracuje mój brat - z dwóch zaprezentowanych poniżej zestawów w mojej kolekcji zostanie model starszego FH trzeciej generacji, natomiast nowszy egzemplarz będzie zdobić biuro firmy.

pajor0.jpg

16. Volvo FH III 500 Globetrotter XL z naczepą Kogel oraz Volvo FH IV 500 Globetrotter XL z naczepą Schmitz - Pajor Transport (Herpa/MM Models/IgorS)
pajor1.jpg


pajor2.jpg


pajor3.jpg


pajor4.jpg


pajor5.jpg


Zapraszam do komentowania! :)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Igor, znów świetnie wykonana praca i ciężko mi oderwać wzrok od tych Volv. Odwzorowanie na najwyższym poziomie, bardzo mi się podobają obydwa zestawy (y)(y)(y)
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Skoro ostatnio byliśmy przy podwójnej prezentacji trzeciej i czwartej generacji Volvo FH, to dzisiaj mam dla Was kolejną szwedzką parkę, tym razem FH pierwszej i drugiej generacji. Nowszy egzemplarz już był tutaj pokazywany, ale doczekał się ostatnio starszego brata którym tata jeździł przez jakieś pół roku. Tym razem ciągnik jest w 100% mojego autorstwa, natomiast naczepa to dzieło jak zawsze niezawodnego Michała z MM Models.

kd1.jpg

10. Volvo FH12 380 Globetrotter z naczepą silo LAG - KD Kaczmarczyk (Herpa/MM Models/IgorS)
kd6.jpg


kd7.jpg


kd8.jpg


kd9.jpg


Zapraszam do komentowania ;).
 

Podobne wątki