• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja H0 (1/87) Paweł

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#41
Co to za gość??? :ROFL::ROFL: Normalnie ręce opadają jak się czyta te mądrości pisane przez autofanauto a padam ze śmiechu jak oglądam zdjęcia tej jego unikatowej na skalę światową kolekcji. No i on miał ich 200... tych modeli... O boże!! :eek: Toć to szok :ROFL: Skąd się tacy ludzie biorą?? :confused:
Odpiszę Ci później, nie omieszkam.
[DOUBLEPOST=1514414079][/DOUBLEPOST]
Nie w kierunku twoich modeli człowieku tylko w twoim kierunku. Ogarnij się i przestań robić z siebie pośmiewisko.
Walczę z dużą ilością osób i jestem bardzo kulturalny. To godne podziwu.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#42
Dzięki za normalną wypowiedź. Dawno takiej nie ujrzałem. Tak, na OLX jest człowiek, który ma kilka modeli ode mnie.

Tak, jak zauważyłeś, dużo osób miało wyjątkowe kolekcje i ja nigdy nie zarzuciłem im, że jest inaczej, ale w kierunku moich modeli pada dużo słów krytyki. Wpadłem na pomysł, żeby zadać oficjalne pytanie, jakie modele są unikatami dla osób krytykujących mnie. Rozważę zadanie tego pytania, ale każdy ma inny gust, więc nie zamierzam oceniać, tylko zorientować się.

Jakby nie było, to unikatami są: jacht Catwalk, Scania Longline, Maybach 57, BMW 7 Long. Nie mam teraz czasu na dalsze zastanawianie się, które modele było mi trudno pozyskać, ale jeszcze odpiszę.
[DOUBLEPOST=1514413925][/DOUBLEPOST]

Człowieku, atakują mnie Twoi koledzy, a Ty bądź chociaż neutralny. Nikogo nie obraziłem. Powinieś zwrócić uwagę tym, którzy mnie bezpodstawnie atakują.
Czy przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałem?
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#43
Odpiszę Ci później, nie omieszkam.
W to, że odpiszesz to nie wątpię wcale :ROFL: Ale ile w tym będzie sensu to już nie wiem.:D

Walczę z dużą ilością osób i jestem bardzo kulturalny. To godne podziwu.
Godne podziwu to jest twoje uparte i nic nie wnoszące do tematu klepanie w klawiaturę.
Na Boga!! Człowieku ogarnij się i przestań klepać bezsensu w klawiaturę tylko pokazuj to co masz w swojej kolekcji a nie to co miałeś :mad: Bo teraz wychodzisz na kota, który wszystko "Miauuł" :ROFL:
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#44
W to, że odpiszesz to nie wątpię wcale :ROFL: Ale ile w tym będzie sensu to już nie wiem.:D


Godne podziwu to jest twoje uparte i nic nie wnoszące do tematu klepanie w klawiaturę.
Na Boga!! Człowieku ogarnij się i przestań klepać bezsensu w klawiaturę tylko pokazuj to co masz w swojej kolekcji a nie to co miałeś :mad: Bo teraz wychodzisz na kota, który wszystko "Miauuł" :ROFL:
Pisałem, że wstawiam zdjęcia kolekcji na pamiątkę, ale nie czytałeś tego, tylko jesteś nastawiony na krytykowanie mnie.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#45
Pisałem, że wstawiam zdjęcia kolekcji na pamiątkę, ale nie czytałeś tego, tylko jesteś nastawiony na krytykowanie mnie.
Z calym szacunkiem ale to nie jest forum pamiątkowe tylko modelarskie. Proponuje Ci wrzucenie sobie fotek byłych modeli na fotosik albo inne tego typu strony. Są strony poswiecone zdjęciom swych kolekcji, ale tutaj nie jest na to miejsce. Tu się wrzuca obecne modele, ew. kilka ktore sie miało ale nie wszystko na przyslowiowa pamiątke. Najlepsza pamiatka bedzie jak zrobisz ze zdjec filmik i wrzucisz na YT albo wydrukujesz i stworzysz sobie w domu album.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#46
Pisałem, że wstawiam zdjęcia kolekcji na pamiątkę, ale nie czytałeś tego, tylko jesteś nastawiony na krytykowanie mnie.
Właśnie niestety ale czytałem i to bardzo uważnie to co pisałeś, piszesz i stąd moja wypowiedż w temacie.
Na pamiatkę to możesz sobie zdjęcia wydrukować a nie zaśmiecać forum. Na fejsa sobie wrzuć takie pamiątkowe zdjęcia a nie tutaj!

P.S.
I tak oto mamy 3 strony "pieprzenia o dupie marynie"... ;)
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#47
Z calym szacunkiem ale to nie jest forum pamiątkowe tylko modelarskie. Proponuje Ci wrzucenie sobie fotek byłych modeli na fotosik albo inne tego typu strony. Są strony poswiecone zdjęciom swych kolekcji, ale tutaj nie jest na to miejsce. Tu się wrzuca obecne modele, ew. kilka ktore sie miało ale nie wszystko na przyslowiowa pamiątke. Najlepsza pamiatka bedzie jak zrobisz ze zdjec filmik i wrzucisz na YT albo wydrukujesz i stworzysz sobie w domu album.
Jeśli miało się wyjątkowe modele w jednym momencie, to należy podzielić się tym z innymi kolekcjonerami.
[DOUBLEPOST=1514416969][/DOUBLEPOST]
Właśnie niestety ale czytałem i to bardzo uważnie to co pisałeś, piszesz i stąd moja wypowiedż w temacie.
Na pamiatkę to możesz sobie zdjęcia wydrukować a nie zaśmiecać forum. Na fejsa sobie wrzuć takie pamiątkowe zdjęcia a nie tutaj!

P.S.
I tak oto mamy 3 strony "pieprzenia o dupie marynie"... ;)
Wystarczyło dać mi czas na zaprezentowanie mojej kolekcji, a teraz odpieram atak kilku osób, z czego powstało kilka stron. Zauważ, że jestem bardzo cierpliwy.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#48
Nie omieszkam jutro odpisać szerzej, na ten komentarz, póki co krótko o jednej rzeczy - moderator przeniósł mi ten temat. Pana wypowiedź, jak niektórych ma na celu krytykę pod moim adresem niezależnie od modeli, o których piszę.
Moderator zrobił to bo była to jedna z dwóch opcji jakie miał, mógł jeszcze temat usunąć. Nie zrobił tego bo ratował sytuację, temat wystarczyło poświęcić dalej samej dioramie i było by ok. A samym modelom założyć odpowiednie tematy zgodnie z działem i poddziałami. ;)
jakby nie było, to unikatami są: jacht Catwalk, Scania Longline, Maybach 57, BMW 7 Long. Nie mam teraz czasu na dalsze zastanawianie się, które modele było mi trudno pozyskać,
Nie mamy (jeszcze) działu poświęconego modelarstwu związanego z woda, natomiast Scania powinna znaleźć się w temacie w grupie 'samochody ciezarowe' a dwa pozostałe pojazdy w podobnym temacie w 'samochodach osobowych' i to by załatwiło cały problem i bezsensowne produkowanie się, kto by chciał by skomentował czy pochwalił dane modele i tyle.
Czy dla wszystkich unikatami są modele które ciężko pozyskać? Dla mnie nie... Ale każdy na modele patrzy przez własny pryzmat i co innego sobie ceni.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#49
Jeśli miało się wyjątkowe modele w jednym momencie, to należy podzielić się tym z innymi kolekcjonerami.
A jeśli miałem fajne dziewczyny to tez mam sie nimi chwalić innym kolesiom? Widze ze nadal nie zrozumiałeś o co chodzi na tym forum. Tu juz nikt nie zrobi oh i ah jak zobaczy maybacha, bmw, niedoskonałą przeróbke Scanii czy karetke adammodellbau. Większość z nas posiada te modele i wiele wiele innych ciekawszych i są one ciekawie pokazane w innych tematach. Przejrzyj tematy innych osob i zacznij od nowa pokazywac tak jak sie to nalezy ale tych które posiadasz, ew. mozesz nabąknąc że posiadałeś jakis przy okazji.
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#50
A jeśli miałem fajne dziewczyny to tez mam sie nimi chwalić innym kolesiom? Widze ze nadal nie zrozumiałeś o co chodzi na tym forum. Tu juz nikt nie zrobi oh i ah jak zobaczy maybacha, bmw, niedoskonałą przeróbke Scanii czy karetke adammodellbau. Większość z nas posiada te modele i wiele wiele innych ciekawszych i są one ciekawie pokazane w innych tematach. Przejrzyj tematy innych osob i zacznij od nowa pokazywac tak jak sie to nalezy ale tych które posiadasz, ew. mozesz nabąknąc że posiadałeś jakis przy okazji.
W mojej opinii posiadanie kolekcji z takich modeli, jakie miałem to wyjątkowa rzecz. Chodzi o wszystko na raz w jednym momencie. Na 4 ogólnych zdjęciach widać 99% mojej kolekcji nieprzygotowanej do pokazywania na forum. Musiałem po prostu udowodnić komuś, że mam więcej modeli, niż na filmie na YT. Przecież nigdy z własnej woli nie wyrzuciłbym zdjęć roboczych na forum. Miałem systematycznie pokazywać wybrane zdjęcia, ale wszystko szybko się potoczyło i sytuacja jest, jak widać..
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#51
Co to w ogóle jest:obcy::D? Na początku zacząłem to czytać, bo lubię śledzić aktywne tematy. Niestety widzę, że szkoda czasu:(. Jeden człowiek ma silnie wyrobioną opinię na temat unikatowości swojej kolekcji której w zasadzie nie ma a reszta kolegów łącznie ze mną daje się wciągnąć w jałową dyskusję. W zasadzie na każdą próbę krytyki ma gotową tę samą odpowiedź. Mam wrażenie, że to taka forma masochizmu i nowy kolega celowo się podkłada żeby inni mogli mu dokopać.

Zanim kolego zabrniesz zbyt daleko, znienawidzisz to forum i obrazisz się na złych ludzi którzy się uwzięli, to mam dla Ciebie propozycję:
Podejdź z dystansem do tego co napisałeś do tej pory. Daj do przeczytania swoje dotychczasowe wpisy jakiejś życzliwej Ci sobie osobie z prośbą o obiektywną opinię. Następnie wyciągnij wnioski, przeglądnij nieco forum, sprawdź gdzie i co się wystawia, załóż nowy nick i zacznij pisać od nowa a posiadanie poprzednich modeli zarchiwizuj na wieki wieków w internecie ale np. na prywatnym koncie FB. Daj nam szansę podziwiać co masz do zaprezentowania, tylko popracuj troszeczkę nad formą przekazu i pamiętaj że jeżeli oczekujesz od innych opinii, to nie możesz im jej z góry narzucać.

Nie chciałem pisać negatywnie i oto zrobił się ze mnie piep....ony wujek dobra rada;)

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów na forum(y)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.