• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja H0 (1/87) Paweł

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#21
Faktycznie Kolega "autofanauto" może i miał ciekawą kolekcję ale wyprzedawał na portalu aukcyjnym, nawet nie raczył odpisywać jak się mu grzecznie zadawało pytanie - "pytanie do sprzedającego". Kolego proponuję porobić fotki modeli które Ci jeszcze ew. pozostały w skali 1:87 i wstawić je do działu "Handel", może ktoś coś jeszcze kupi i wtedy nam zaprezentuje "Twoje" modele w swoim temacie ;). Bez urazy ale... Pamiętaj Kolego, że jest coś takiego jak "karma". Ona zawsze wraca i przeważnie jest suką :podstepny: - w tym przypadku Forum :devil: chciałeś nam tu zabłysnąć ale spaliłeś na samym początku :gwizd:.
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#22
Kolego jest jeden mały problem. Ty cały czas mówisz co miałeś a nie pokazujesz co masz. Ty wiesz ile ja miałem modeli w skali 1/87 a jakby połączyć to z kolekcją mojego taty to było jeszcze więcej. Ten kto był na forum 1/87 dobrze pamięta ile tego było, tylko co z tego. Tego już nie ma, zostało sprzedane i zastąpione nowym. Masz teraz swoją skalę 1/18, zbierasz modele w tej skali to je nam prezentuj a nie wstawiasz fotki modeli upchanych w kartony aby udowodnić że miałeś. Każdy w życiu coś kiedyś miał.
Już myślałem po początku Twojej wypowiedzi, że piszesz poważnie, ale na końcu wyszło na to, że jesteś kolejnym użytkownikiem, który używa wobec mnie jadu w swoich wypowiedziach. Po co użyłeś słowa "upchanych" ? Ulżyło Ci, że użyłeś wobec mnie słowa, które bardziej mnie uraża, niż opisuje prawdziwy stan rzeczy ? Nie upchałem tych modeli w kartony, tylko ułożyłem je tak, żeby zajęły jak najmniej miejsca w celu przechowywania. Staram się nie denerwować na wszystkie nieładne wypowiedzi pod moim adresem, ale jest mi ciężko, ponieważ pojawia się ich coraz więcej, a są nieprzemyślane i tracę czas na odpowiadanie. Odpowiem Ci jednak, skoro nie czytasz wcześniejszych postów, a tylko chcesz mnie skrytykować. Chcę zamieścić na tym forum swoją kolekcję na pamiątkę. Nie pozwolono mi spokojnie i systematycznie wklejać przygotowanych zdjęć, tylko musiałem udowodnić niektórym, że naprawdę miałem dużo modeli, stąd na szybko wstawiłem zdjęcia pokazujące ilość modeli. Teraz to, czego nikt jeszcze nie wie, a może to coś wnieść do tematu. Wszystkie modele pozyskałem od listopada 2016r. Wyprzedaż trwa od początku sierpnia do chwili obecnej. To moja kolekcja w całości. Najpierw ją zakończyłem, a później uznałem, że nastąpi wyprzedaż. Nie jest tak, że łącze modele sprzed lat z obecnymi i nazywam to swoją kolekcją. Moja kolekcja dotarła do końca i wtedy nastąpiła wyprzedaż.

Odczuwam zmęczenie spowodowane odpisywaniem na komentarze bezsensowne. Zaraz kolejny ochotnik do takich rzeczy napisze, że jest źle, bo jest źle i ja będę musiał powtarzać, że to i tamto.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#23
:)Szanowny Kolego. Jestem daleki od wyśmiewania kogokolwiek, a tym bardziej Ciebie. Lecz staram się ale nie potrafię zrozumieć twojej formy przekazu. Myślę, że wielu z nas mogłoby pisać elaboraty na temat tego co posiadali lub chcieli itd. Itp....... Zasadą prezentacji na tym forum jest pokazanie modelu lub kilku jednocześnie na neutralnym tle lub dioramie w postaci kilku zdjęć. Najlepiej jak są dobrej jakości bo pozwalają właściwie ocenić pokazany model lub modele.Kładę nacisk na słowo POKAZAĆ;)Opisu-komentarzy dokonują już Ci którzy zechcieli to ZOBACZYĆ:)
To tyle i, aż tyle w tym temacie z mojej strony.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#24
Skoro wywołałeś mnie cytując mój wpis to odpowiem. Po pierwsze nie toczę w twoim kierunku jadu bo nie mam takiej potrzeby. Po drugie widzę że jesteś mocno przewrażliwiony na swoim punkcie i zamiast brać sobie do serca to co pisze spora część użytkowników ty wolisz wmawiać sobie że wszyscy się na ciebie uwzięli i chcą ci dokopać. Upchanych było w użyte w przenośni i nie nie ulżyło mi, mam na to inne sposoby. Po czwarte nie czytam twoich postów bo są to posty rozpisane na pół strony zamiast dwa trzy zdania merytorycznie a ja mam też inne obowiązki niż czytanie cały dzień forum. Kolejna sprawa skoro oczekujesz szacunku od nas to szanuj również nas a pokazując modele upchane w kartonach tego szacunku nie okazujesz.
I nie odpisuj mi na ten komentarz skoro uważasz że męczy cię to.
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#25
Faktycznie Kolega "autofanauto" może i miał ciekawą kolekcję ale wyprzedawał na portalu aukcyjnym, nawet nie raczył odpisywać jak się mu grzecznie zadawało pytanie - "pytanie do sprzedającego". Kolego proponuję porobić fotki modeli które Ci jeszcze ew. pozostały w skali 1:87 i wstawić je do działu "Handel", może ktoś coś jeszcze kupi i wtedy nam zaprezentuje "Twoje" modele w swoim temacie ;). Bez urazy ale... Pamiętaj Kolego, że jest coś takiego jak "karma". Ona zawsze wraca i przeważnie jest suką :podstepny: - w tym przypadku Forum :devil: chciałeś nam tu zabłysnąć ale spaliłeś na samym początku :gwizd:.
Zanim skończyłem odpisywać na jeden post już pojawił się kolejny bezsensowny. Napisałem, że chcę wstawić tutaj zdjęcia swojej kolekcji na pamiątkę. Pamiątka - termin rozumiesz na pewno. Wymagam teraz, żebyś opowiedział sytuację, kiedy nie odpisywałem na grzeczne pytania - "pytanie do sprzedającego". Wymagam !!! Masz to zrobić, ponieważ dopuściłeś się oczernienia mnie, żeby być bardziej lubianym za krytykowanie mnie !!! To, co napisałeś o karmie nie ma związku z tematem. Ja posiadałem unikaty, ale duma niektórych użytkowników nie pozwala im dostrzec ich. Przeczytałem w jednym z komentarzy dotyczących filmiku, że wszystkie modele są dostępne w sprzedaży i nie chciało mi się już odpisywać temu komuś, żeby kupił mi w sklepie jacht Catwalk w zestawie do transportu firmy Herpa od ręki (może być obecnie na OLX mój jacht, ale jak się sprzeda, to znowu takiego nie będzie albo będzie raz na jakiś czas na Ebayu na cały świat). To takie pisanie głupot tylko po to, żeby kogoś skrytykować. Scanie Longline widać, ale przecież to również model do kupienia w każdym sklepie (piszę już z ironią). Wstawiając zdjęcia ogólne modeli widzę, że jeszcze łatwiej krytykować mnie innym, ponieważ z daleka mało widać, co ułatwia im szybką ocenę. Pamiętaj o wytłumaczeniu publicznie oczerniania mnie !!
[DOUBLEPOST=1514398209,1514397363][/DOUBLEPOST]
Skoro wywołałeś mnie cytując mój wpis to odpowiem. Po pierwsze nie toczę w twoim kierunku jadu bo nie mam takiej potrzeby. Po drugie widzę że jesteś mocno przewrażliwiony na swoim punkcie i zamiast brać sobie do serca to co pisze spora część użytkowników ty wolisz wmawiać sobie że wszyscy się na ciebie uwzięli i chcą ci dokopać. Upchanych było w użyte w przenośni i nie nie ulżyło mi, mam na to inne sposoby. Po czwarte nie czytam twoich postów bo są to posty rozpisane na pół strony zamiast dwa trzy zdania merytorycznie a ja mam też inne obowiązki niż czytanie cały dzień forum. Kolejna sprawa skoro oczekujesz szacunku od nas to szanuj również nas a pokazując modele upchane w kartonach tego szacunku nie okazujesz.
I nie odpisuj mi na ten komentarz skoro uważasz że męczy cię to.
Przeczysz sam sobie. Czytając ten post zrozumiałem, że jesteś normalnym człowiekiem, który chce konwersować ze mną, ale na końcu tego postu znowu użyłeś zdania "pokazując modele upchane w kartonach". Teraz zobacz, jak marnujesz mój czas: muszę Ci napisać, że Twoje oczy widzą podstawki, a nie kartony. Muszę znowu Ci napisać, że modele nie są upchane, tylko ułożone tak, żeby zajmowały jak najmniej miejsca podczas przechowywania. Dlaczego specjalnie piszesz w taki sposób, żeby być fajnym ? Oczekujesz poparcia od kolegów, którzy również mnie krytykują ? Przyznajcie sobie takie oceny poparcia i cieszcie się, że jesteście fajni, bo skrytykowaliście użytkownika, który i tak nie ma słabej kolekcji. Przypominam, że nie mogłem wstawić zdjęć modeli podzielonych tematycznie, co inaczej by wyglądało, ponieważ musiałem szybko wrzucić jakieś zdjęcia celem udowodnienia niektórym, że naprawdę na filmie widać tylko 1/3 albo 1/4 mojej kolekcji.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#26
Kolego #autofanauto coraz mniej jestem w stanie Cię zrozumieć. Czas, który "marnujesz" na dłuuugie odpowiedzi mogłeś poświęcić na zrobienie i wstawienie zdjęć modeli, które wciąż posiadasz.
Piszesz, że chcesz zamieścić swoją po części sprzedaną kolekcję na forum jako pamiątkę? Sorki ale to już wogóle nie jest dla mnie do pojęcia. 99% z nas - forumowiczów zamieszcza tu zdjęcia modeli, które posiada. Jeżeli przyjdzie czas/ochota/potrzeba na ich sprzedaż to wtedy jest po nich pamiątka i nie jest zamierzona.
Szkoda, że odbierasz wszystkie wpisy jako atak na Twoją osobę ale - wybacz - sam "sprowokowałeś" takie wpisy od użytkowników.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#27
.... Wymagam !!! Masz to zrobić, ponieważ dopuściłeś się oczernienia mnie, żeby być bardziej lubianym za krytykowanie mnie !!! ... Pamiętaj o wytłumaczeniu publicznie oczerniania mnie !!
Posłuchaj no Koleżko "WYMAGAĆ" to Ty se możesz od swojej kobity żeby Ci ew śniadanie do pracy przygotowała a te wykrzykniki to sobie możesz wiesz gdzie wsadzić ;) ode mnie to Ty wiesz... :ostrozny:
Pisałem do Ciebie zapytanie o naczepy amerykańskie czy masz jakieś inne do sprzedania oprócz tych które sprzedawałeś na portalu (i które widać między innymi na fotkach w kartonie) i tyle w temacie bo olałeś mnie i nie odpisałeś.
Oznajmiam Ci że nie muszę nikogo Tu na forum oczerniać po to by być lubianym :ROFL: bo nie takie zasady tu panują a możesz być pewny że to czy jestem lubianym czy nie, nie Tobie oceniać.
Ja na forum pokazuję swoje kolekcje według panujących tu zasad, Ty ewidentnie pomyliłeś Forum z archiwum skoro chcesz tylko dodać fotki cyt.: "Wspominałem, że chciałbym, aby moja kolekcja H0 (1/87) została na pamiątkę w internecie". Więc weź w końcu zacznij coś pokazywać sensownego albo zamknij temat :mad:.
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#28
Kolego #autofanauto coraz mniej jestem w stanie Cię zrozumieć. Czas, który "marnujesz" na dłuuugie odpowiedzi mogłeś poświęcić na zrobienie i wstawienie zdjęć modeli, które wciąż posiadasz.
Piszesz, że chcesz zamieścić swoją po części sprzedaną kolekcję na forum jako pamiątkę? Sorki ale to już wogóle nie jest dla mnie do pojęcia. 99% z nas - forumowiczów zamieszcza tu zdjęcia modeli, które posiada. Jeżeli przyjdzie czas/ochota/potrzeba na ich sprzedaż to wtedy jest po nich pamiątka i nie jest zamierzona.
Szkoda, że odbierasz wszystkie wpisy jako atak na Twoją osobę ale - wybacz - sam "sprowokowałeś" takie wpisy od użytkowników.
Było tak: udało mi się spełnić swoje marzenie pozyskując wyjątkowe dla mnie modele, co dawało mi dużą radość. W pewnym momencie uznałem, że mając jeszcze drugą kolekcję w innej skali lepiej będzie, jeśli zostanę z jedną skalą. Nastąpiła wyprzedaż skali H0 (1/87). Ta kolekcja w mojej opinii zawierała wyjątkowe modele, dlatego zdecydowałem się umieścić zdjęcia z jej posiadania w interncie, żeby nie zaginęły przez lata. Ta kolekcja jest ważna dla mnie, ale wiem, że znajdują się w niej unikaty i ciekawe modele, ponieważ znam się na modelarstwie. Oczywiście każdy ma swój gust.
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#30
Posłuchaj no Koleżko "WYMAGAĆ" to Ty se możesz od swojej kobity żeby Ci ew śniadanie do pracy przygotowała a te wykrzykniki to sobie możesz wiesz gdzie wsadzić ;) ode mnie to Ty wiesz... :ostrozny:
Pisałem do Ciebie zapytanie o naczepy amerykańskie czy masz jakieś inne do sprzedania oprócz tych które sprzedawałeś na portalu (i które widać między innymi na fotkach w kartonie) i tyle w temacie bo olałeś mnie i nie odpisałeś.
Oznajmiam Ci że nie muszę nikogo Tu na forum oczerniać po to by być lubianym :ROFL: bo nie takie zasady tu panują a możesz być pewny że to czy jestem lubianym czy nie, nie Tobie oceniać.
Ja na forum pokazuję swoje kolekcje według panujących tu zasad, Ty ewidentnie pomyliłeś Forum z archiwum skoro chcesz tylko dodać fotki cyt.: "Wspominałem, że chciałbym, aby moja kolekcja H0 (1/87) została na pamiątkę w internecie". Więc weź w końcu zacznij coś pokazywać sensownego albo zamknij temat :mad:.
Nie bądź taki mocny na forum. W kwestii nieodpisywania, to jeśli była taka sytuacja, chociaż wątpię w to, to sprawdź skrzynkę mailową, gdyż ja nie mam powodów, żeby komukolwiek nie odpisywać. Gdybym zapomniał odpisać, to było to spowodowane dużą ilością obowiązków związanych z wyprzedażą kolekcji za co chciałbym przeprosić. Trzeba tylko umieć normalnie załatwić sprawę - mogłeś wysłać maila jeszcze raz i ja bym go odczytał, a następnie zapamiętał, żeby koniecznie odpisać. Stwierdzić chciałbym, że wspominasz o jednym mailu, a we wcześniejszym poście oskarżyłeś mnie o nieodpisywanie na maile ("nie raczył odpisywać jak się mu grzecznie zadawało pytanie") - czyli użyłeś liczby mnogiej, żeby dać do zrozumienia innym, że tak było często, a nie odpisałem raz na jednego malia Tobie, czyli chciałeś mnie bezpodstawnie skrytykować, co na pewno spodobało się innym użytkownikom chcącym mnie skrytykować. Mogłeś napisać: nie odpisał mi na jednego maila, ale dla lepszego efektu oczerniania mnie napisałeś: "nie raczył odpisywać jak się mu grzecznie zadawało pytanie". To jest różnica między pisaniem prawdy, a specjalnym bezpodstawnym oczernianiem drugiego człowieka.
[DOUBLEPOST=1514399995][/DOUBLEPOST]
Ale forum chyba nie jest miejsce od umieszczania zdjęć archiwalnych???
Jeśli kolekcja była ciekawa, wyjątkowa, zawierająca unikaty, to należy o niej poinformować innych kolekcjonerów.

I co RYSA13 tak pajacujesz dając ikonkę, że śmieszy Cię mój post. Chcesz pokazać, jaki jesteś fajny ?
 
Ostatnio edytowane:

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#31
Jeśli kolekcja była ciekawa, wyjątkowa, zawierająca unikaty, to należy o niej poinformować innych kolekcjonerów.
Polonista nam się trafił...:LOL: ??
Już Ci pisałem żebyś zaczął pokazywać coś sensownego a nie każdego pouczać jaką to miałeś zajebista kolekcję. Czekamy na poinformowanie innych kolekcjonerów o swojej - "byłej kolekcji".
I proszę nie odpisuj mi już i nie pogrążaj się, tylko daj nam powód do komentowania kolekcji.

P.S. Czyli jednak mogłeś nie odpisać na @, nie mam zwyczaju pisać X razy w tej samej sprawie, skoro byłeś zawalony dużą ilością obowiązków związanych z wyprzedażą, trzeba było tylko umieć normalnie załatwić sprawę.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#32
Po pierwsze od kiedy pokazujemy kolekcje (pojazdy) w dziale poświęconym dioramą? Po drugie, wbijam w temat i widzę, że ktoś ma 'swój świat', za nic szacunek do zasad tu panujących a wręcz na siłę chce narzucić nam swoje. Oj Moderatorzy...
Szanowny Panie Autofanauto, skoro jest Pan tak zżyty ze wspomnieniami po byłych już modelach proponuje wydrukować sobie fotki i założyć z nimi album lub w ramki oprawić. ;) Nas, Forumowiczów interesuje to co nam Pan może zaprezentować na tą chwilę. Więc proszę poprawnie założyć temat w odpowiednim dziale i tam umieszczać aktualne fotki tego co jeszcze jest w Pańskiej kolekcji. Abyśmy mogli dostrzec superarstwo kolekcji proponuje prezentacje pojedynczych modeli, ewentualnie kilku na raz z zastrzeżeniem by można było dostrzec detale każdego z nich. Zapraszam też do przeglądnięcia tematów z kolekcjami Forumowiczów by dostrzec jaki tu 'wypracował' się poziom i kultura prezentowania modeli.
Pozdrawiam Serdecznie. :)
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#35
Po pierwsze od kiedy pokazujemy kolekcje (pojazdy) w dziale poświęconym dioramą? Po drugie, wbijam w temat i widzę, że ktoś ma 'swój świat', za nic szacunek do zasad tu panujących a wręcz na siłę chce narzucić nam swoje. Oj Moderatorzy...
Szanowny Panie Autofanauto, skoro jest Pan tak zżyty ze wspomnieniami po byłych już modelach proponuje wydrukować sobie fotki i założyć z nimi album lub w ramki oprawić. ;) Nas, Forumowiczów interesuje to co nam Pan może zaprezentować na tą chwilę. Więc proszę poprawnie założyć temat w odpowiednim dziale i tam umieszczać aktualne fotki tego co jeszcze jest w Pańskiej kolekcji. Abyśmy mogli dostrzec superarstwo kolekcji proponuje prezentacje pojedynczych modeli, ewentualnie kilku na raz z zastrzeżeniem by można było dostrzec detale każdego z nich. Zapraszam też do przeglądnięcia tematów z kolekcjami Forumowiczów by dostrzec jaki tu 'wypracował' się poziom i kultura prezentowania modeli.
Pozdrawiam Serdecznie. :)
Nie omieszkam jutro odpisać szerzej, na ten komentarz, póki co krótko o jednej rzeczy - moderator przeniósł mi ten temat. Pana wypowiedź, jak niektórych ma na celu krytykę pod moim adresem niezależnie od modeli, o których piszę.
[DOUBLEPOST=1514411890][/DOUBLEPOST]
Może unikatową na skalę światową dioramę też miał :D
Mam nadzieję, że oblałeś się herbatą kpiąc. Tacy jak Ty są mocni w internecie, a tacy, jak ja muszą wytrzymać z nimi, że nie zostać zbanowanym za ostre słowa przez moderatora, kiedy poskarżą mu się Ci forumowicze. Jutro odpiszę wszystkim, którym coś nie pasuje.
 
Ostatnio edytowane:

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#36
Miałeś ciekawą kolekcje jak każdy z nas, dosłownie każdy posiadał sporo modeli, unikatów, popularnych itd. Chyba ktoś kupił od Ciebie całą kolekcje i teraz sprzedaje za nie wyobrażalnie duze pieniadze na sztuki:
https://www.olx.pl/oferta/modele-he...bau-okazja-unikaty-h0-187-CID767-IDqwy5n.html
Chyba ze ktos posiada podobną do Ciebie kolekcje.
Szacunek że w tak szybkim czasie uzbierałes tyle modeli, szkoda ze tak szybko sie jej pozbyłeś. Unikaty w skali swiatowej to to nie były ale kilka modeli wartych posiadania było.
Przygladalem sie zdjęciom jakie pokazałeś tej unikatowej w skali swiatowej Scani. Ktos chyba przy skladaniu szyby pomylił w niej.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#37
Drogi autofanauto bijesz wszelkie rekordy.
Od poniedziałku na naszym wspólnym forum a już wprowadziłeś zamęt, ferment a ilość skarg przekroczyła w ciągu tych kilku dni (Twojej działalności) sumę wszystkich skarg użytkowników przez ostatnie 360dni licząc od stycznia 2017.
Za chwilę zmusisz nas czyli moderację do ograniczenia Twojej działalności, wpisów.
Tak dla przypomnienia: jesteś w dziale dioramy i makiety. Czyli tu nie pokazujemy modeli, są odpowiednie działy. (regulamin forum).
[DOUBLEPOST=1514412714][/DOUBLEPOST]I proszę autofanauto o zakończenie dyskusji, bo Twój temat zostanie zamknięty.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#38
Co to za gość??? :ROFL::ROFL: Normalnie ręce opadają jak się czyta te mądrości pisane przez autofanauto a padam ze śmiechu jak oglądam zdjęcia tej jego unikatowej na skalę światową kolekcji. No i on miał ich 200... tych modeli... O boże!! :eek: Toć to szok :ROFL: Skąd się tacy ludzie biorą?? :confused:
 
OP
OP
A

autofanauto

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 1
#39
Miałeś ciekawą kolekcje jak każdy z nas, dosłownie każdy posiadał sporo modeli, unikatów, popularnych itd. Chyba ktoś kupił od Ciebie całą kolekcje i teraz sprzedaje za nie wyobrażalnie duze pieniadze na sztuki:
https://www.olx.pl/oferta/modele-he...bau-okazja-unikaty-h0-187-CID767-IDqwy5n.html
Chyba ze ktos posiada podobną do Ciebie kolekcje.
Szacunek że w tak szybkim czasie uzbierałes tyle modeli, szkoda ze tak szybko sie jej pozbyłeś. Unikaty w skali swiatowej to to nie były ale kilka modeli wartych posiadania było.
Przygladalem sie zdjęciom jakie pokazałeś tej unikatowej w skali swiatowej Scani. Ktos chyba przy skladaniu szyby pomylił w niej.
Dzięki za normalną wypowiedź. Dawno takiej nie ujrzałem. Tak, na OLX jest człowiek, który ma kilka modeli ode mnie.

Tak, jak zauważyłeś, dużo osób miało wyjątkowe kolekcje i ja nigdy nie zarzuciłem im, że jest inaczej, ale w kierunku moich modeli pada dużo słów krytyki. Wpadłem na pomysł, żeby zadać oficjalne pytanie, jakie modele są unikatami dla osób krytykujących mnie. Rozważę zadanie tego pytania, ale każdy ma inny gust, więc nie zamierzam oceniać, tylko zorientować się.

Jakby nie było, to unikatami są: jacht Catwalk, Scania Longline, Maybach 57, BMW 7 Long. Nie mam teraz czasu na dalsze zastanawianie się, które modele było mi trudno pozyskać, ale jeszcze odpiszę.
[DOUBLEPOST=1514413925][/DOUBLEPOST]
Drogi autofanauto bijesz wszelkie rekordy.
Od poniedziałku na naszym wspólnym forum a już wprowadziłeś zamęt, ferment a ilość skarg przekroczyła w ciągu tych kilku dni (Twojej działalności) sumę wszystkich skarg użytkowników przez ostatnie 360dni licząc od stycznia 2017.
Za chwilę zmusisz nas czyli moderację do ograniczenia Twojej działalności, wpisów.
Tak dla przypomnienia: jesteś w dziale dioramy i makiety. Czyli tu nie pokazujemy modeli, są odpowiednie działy. (regulamin forum).
[DOUBLEPOST=1514412714][/DOUBLEPOST]I proszę autofanauto o zakończenie dyskusji, bo Twój temat zostanie zamknięty.
Człowieku, atakują mnie Twoi koledzy, a Ty bądź chociaż neutralny. Nikogo nie obraziłem. Powinieś zwrócić uwagę tym, którzy mnie bezpodstawnie atakują.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.