• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Kapitalny model. Sam ostrzę sobie na niego zęby.
Też sobie na niego ostrzyłem i w końcu dziabnąłem go. Warto! :D

Świetny zestaw, kolorystyka powalajaca, kompletne oznaczenia i rejestracje, nawet światła w naczepie (y) Podoba mi się strasznie nic tylko wsiąść i jechać gdzieś przed siebie :D
Miło mi, że moje "podrasowanie" modelu skutkuje pozytywnymi opiniami i spostrzeżeniami :)

Super model.Rewelacyjna kolorystyka i wykonanie.Dodatki powodują że wygląda jak z drogi wzięty(y)
Cieszę się Jacku, że moje dodatki zbliżyły go do oryginalnego modelu. Taki był mój zamiar oczywiście ;)

Kapitalny model który bym z chęcią u siebie widział .
Znając Ciebie Bartku, to wcześniej czy później z pewnością u Ciebie zawita:cool: Zachęcam :p

Kolejny świetny model. Po dodaniu oznaczeń wygląda jak prosto z drogi zdjęty. (y) Tak trzymaj, świetna prezentacja.
Pozostaje mi tylko podziękować Maćku Tobie za dobre słowo :giggle: Postaram się przynajmniej tak trzymać:)

Zaskakujesz coraz bardziej :) Świetny model. Dodatki robią robotę, niesamowicie wygląda :)
Lubię zaskakiwać, a tym bardziej pozytywnie;) Nie ma nic bardziej mobilizującego do dalszej pracy z dodatkami jak takie komentarze :)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dwie ostatnie prezentacje kapitalne (y)
Miło mi, że "pokazy" się podobają :) Dzięki ;)

Volvo w tym malowaniu i z tymi wszystkimi dodatkami oraz oznaczeniami robi naprawdę super wrażenie(y)kolejny świetny model nam zaprezentowałeś ze swojej kolekcji:)gratuluję.
Staram się, by ta moja kolekcja kupy się trzymała i jakoś oko cieszyła :D

Świetny model. Jednak Volvo robi dużo większe wrażenie, niż Actros.
Podzielam Twe zdanie...Volvo wygrało:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was wręcz wiosennie :) W ten pierwszy niedzielny dzień wolny od handlu:D prezentuję Wam model MB Actros 1844 MP2 z floty niemieckiej firmy Eggers Spedition GmbH z Hildesheim.
Eggers Spedition GmbH to wyspecjalizowana spedycyjna firma rodzinna zajmująca się transportem i logistyką żywności i pasz. Obecnie flotę pojazdów tworzy 80 nowoczesnych samochodów z cysternami i silosami takie jak MAN, Merdcedes-Benz oraz Volvo.
Poniżej zamieszczam fotografię poglądowego modelu.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz uwag :)


MB-Actros-1844-MP2-Eggers-010406-04.jpg

IMG_20180311_122245.jpg

IMG_20180311_122419.jpg

IMG_20180311_122515.jpg

IMG_20180311_122825.jpg

IMG_20180311_122916.jpg

IMG_20180311_123110.jpg

IMG_20180311_123257.jpg

IMG_20180311_123351.jpg
 

Podobne wątki