• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was ciepło :) W ten mroźny dzień przyszedł czas na prezentację niedawnego nabytku, czyli MAN-a TGX XLX z floty firmy Gillhuber Logistik GmbH.
GILLHUBER Logistik GmbH świadczy usługi logistyczne dla przemysłu samochodowego, dostawców i towarów konsumpcyjnych. Oferuje usługi transportowe w Niemczech i na międzynarodowych trasach transportowych. Firma została założona w 1959 roku i ma siedzibę w Neufahrn bei Freising w Niemczech z dodatkowymi lokalizacjami w Garching, Regensburgu, Unterhollerau, Swindon i Oksfordzie. GILLHUBER Logistik GmbH działa jako spółka zależna od Imperial Logistics International GmbH.
Poniżej fotografia poglądowego modelu.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz uwag. :)

D90_48182.jpg

IMG_20180114_152123.jpg

IMG_20180114_152331.jpg

IMG_20180114_152449.jpg

IMG_20180114_152529.jpg

IMG_20180114_152226.jpg

IMG_20180114_152637.jpg

IMG_20180114_152820.jpg

IMG_20180114_152942.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Przykład na to, że model wcale nie musi być po grubych tuningach, żeby wyglądać odpowiednio. Lubię typowo flotowe zestawy w takim wykonaniu. Czyli z wieloma szczegółami. Chyba przesadziłeś jednak z obróbką zdjęć, bo kolor na kabinie wygląda wybitnie nienaturalnie.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Ładny model i ciekawa kolorystyka.Ładnie odwzorowany zestaw
Model faktycznie Herpa solidnie odwzorowała, jednak do oryginału ze zdjęcia brakuje mi takiej naczepy;)

Bardzo fajny model, podoba mi się !
Mi również się spodobał ze względu na malowanie i formę naczepy:)

Bardzo fajnie się prezentuje . Typowy skład do obsługi branży motoryzacyjnej .
Typowe składy chyba najbardziej wpadają w oko i prezentują się pozytywnie:)

Fajnie prezentuje się maniek z naczepą. Kolor kabiny bardzo mi się podoba.
W granacie zdecydowanie Manikowi do twarzy. Podzielam Twoją opinię:cool:

Manik wygląda świetnie w tym malowaniu jak i że to wersja lowliner(y)kabina w tej wersji też wyglądają super:).
...czyli wszystko koledze się podoba, więc cała przyjemność po mojej stronie:giggle:

Przykład na to, że model wcale nie musi być po grubych tuningach, żeby wyglądać odpowiednio. Lubię typowo flotowe zestawy w takim wykonaniu. Czyli z wieloma szczegółami. Chyba przesadziłeś jednak z obróbką zdjęć, bo kolor na kabinie wygląda wybitnie nienaturalnie.
Troszkę dodatków i faktycznie model nabiera innego wyrazu. A co do obróbki, to faktycznie coś niepotrzebnie przekombinowałem:eek:

Bardzo fajny zestaw, dobrze odwzorowane malowanie podoba mi się (y)
Dzięki Grześ za komentarz i ocenę:) Doceniam, że się podoba:)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Ta fotka naczepy oryginału to chyba jakaś nowsza wersja, bo ja też posiadam ten model tylko z minimalnie uboższą tylną belką.:( Prezentowałem go nie tak dawno w moim wątku Ciężarowe- jestrabh na 22 str.
Niewątpliwie model wart posiadania.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Tak właśnie myślałem... Taki drobiazg, a zmienia wygląd modelu i niesamowicie go urealnia. Szkoda, że producent tego nie widzi... ;)
Niestety często tak małe szczegóły, lecz jednocześnie proste w wykonaniu, to dla producenta największy problem i nie jestem w stanie tego pojąć :confused:
Chyba należy przedstawicieli producenta zaprosić na nasze forum i niech się uczą ;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was po ponad miesięcznej przerwie z prezentacją modelu Volvo FH3 z floty pojazdów niemieckiej firmy BENNINGER & FÖLL Liquid Logistics GmbH. To drugi zestaw tej firmy w mojej kolekcji:) Pierwszy możecie przypomnieć klikając na ten link: http://forum.modelarstwo.info/threads/kolekcja-dziarki.37392/page-14
Przez ponad 40 lat, spółki Richard Benninger Spedition GmbH z Bietigheim i Hermann Föll Spedition GmbH z Möglingen specjalizują się w transporcie towarów niebezpiecznych oraz płynnych produktów spożywczych.
Föll skupił się głównie na transporcie i logistyce płynnych produktów spożywczych, takich jak soki, cukier czy alkohole. Dostarcza je przede wszystkim firmom z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej.
Firma Benninger stała się specjalistą w dziedzinie transportu rozpuszczalników, kwasów i zasad głównie w przemyśle chemicznym.
W 2003 roku obie firmy zdecydowały się po kilku latach współpracy połączyć zasoby i wiedzę fachową i utworzyły BENNINGER & FÖLL Liquid Logistics GmbH. Obecnie we flocie firmy znajduje się około 50 ciągników siodłowych, których średni wiek wynosi około 2,5 roku.
Poniżej zamieszczam zbliżony model oryginału...przynajmniej jeśli chodzi o malowanie (źródło Google) ;)
Życzę Wam miłego popołudnia i wieczoru :)

Volvo-FH-Benninger+Foell-Posern-030108-02.jpg

IMG_20180216_141148.jpg

IMG_20180216_141258.jpg

IMG_20180216_141532.jpg

IMG_20180216_141617.jpg

IMG_20180216_141343.jpg

IMG_20180216_141916.jpg

IMG_20180216_142054.jpg

IMG_20180216_142019.jpg
 

Podobne wątki