• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model kompletny :) Nawet ładniej sie prezentuje niż ten rzeczywisty :p Dobra robota!
Miło bardzo, że tak to widzisz:) Jednak do "rzeczywistego" trzeba byłoby jeszcze troszkę w niego pracy włożyć;)

Super jest ten MAN i wykonany tak jak być powinien.Malowanie ładne,podoba mi się oprócz tego beżowego przodu i tyłu beczki ;)
Herpa przyłożyła się do jego wykonania, a dodatki w kolorze beżu to już kwestia gustu, a z nimi się nie dyskutuje;)

Bardzo fajny zestaw z beczką nam pokazałeś, MAN w tym zestawieniu kolorystycznym wygląda świetnie a Twoje dodatki tylko dopełniają całości (y)
Beczki jak sam już zauważyłem zaczynają być moją domeną:D Jakoś już teraz bez dodatków nie wyobrażam sobie zestawów z mojej kolekcjonerskiej floty:)

Bardzo dobre odwzorowanie , sam model mi się też podoba (y)
Parę elementów brakuje do oryginału, ale nie jest źle:) Jak się podoba tzn, że jest dobrze;)

Bardzo ładna mała kopia wyszła(y)
Chyba najbardziej cieszą takie modele, które najbliżej odwzorowują oryginały i do tego możemy być ich posiadaczami:)

Świetny model zaprezentowałeś(y)fajne malowanie,dużo twoich dodatków co powoduje że model wygląda kapitalnie:)gratuluję kolejnego cudeńka w kolekcji;)
Cieszę się, że upiększenie modelu się podoba a za gratulację dziękuję, choć do cudeńka to mu jeszcze brakuje:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Malowanie ciekawe, choć w moim odczuciu trochę kiczowate. Ale jak zwykle plus za dodatki.
Malowanie zawsze może być dyskusyjne, lecz to już kwestia subiektywnych odczuć;) Cieszę się, że dodatki zostają zauważone i docenione:)

Uważam, że model jest świetny. I to jeden z bardziej zbliżonych do oryginału.
Miło, że model Maćku podoba się Tobie. Herpowscy projektanci dali radę:D

Bardzo fajna miniatura :D Szczególnie ta bogata kolorystyka mocno wpada w oko .
Jak Tobie Bartku się podoba i wpada w oko to znaczy, że jest dobrze :)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was :)
Chciałbym na początku podziękować Wam za wszystkie poprzednie komentarze i oceny oraz za zainteresowanie moimi prezentacjami :)
Korzystając dziś z wolnej chwili prezentuję Wam jeden z niewielu modeli Herpy z naszego podwórka: Volvo FH 13 ze spółki Delta Trans.
Grupa Delta Trans obejmująca spółki Delta Trans Transporte sp. z o.o. oraz Delta Trans Logistik sp. z o.o. należy do największych operatorów logistycznych w Polsce. Firma w przeciągu 27 lat swojej działalności rozwinęła znacznie swoją ofertę i w chwili obecnej zapewnia kompleksową obsługę logistyczną.
Spółka Delta Trans Transporte sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1989 r., natomiast spółka Delta Trans Logistik Sp. z o.o. powstała w 1991 r.
Obecnie Grupa Delta Trans posiada 7 oddziałów zlokalizowanych w Polsce południowej i zachodniej. Na terenie centrum logistycznego w Świętochłowicach dysponuje blisko 80 tysiącami m2 nowoczesnych powierzchni magazynowych i hal produkcyjnych. Flota firmy liczy niemalże 400 własnych jednostek w tym jednostki specjalistyczne - innenladery oraz silosy.


IMG_20171211_135550.jpg

IMG_20171211_135739.jpg

IMG_20171211_135901.jpg

IMG_20171211_135930.jpg

IMG_20171211_135818.jpg

IMG_20171211_140030.jpg

IMG_20171211_140314.jpg

IMG_20171211_140153.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Rewelacyjny i chyba jeden z najładniejszych poloników jak dla mnie(y)fajne malowanie to że kabina jest bez owiewek i oczywiście twoje dodatki dodają mu uroku(y)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Świetnie wygląda ten zestaw, kilka dodatków dodaje uroku i realizmu. Podoba mi się (y)
Dzięki Grześ za pozytywną ocenę:) Nawet bez tych dodatków, jak dla mnie, jest urokliwy;)

Świetny model dopracowany w szczegółach.Ładna prezentacja którą ogląda się z przyjemnością
Jacku, Herpa faktycznie się przyłożyła do tego modelu. A z prezentacją nie chcę odstawać od jakości wykonania zestawu;)

Świetny model z polskiego podwórka (y)
Oby takich więcej nam Herpa oferowała:)

Model ładny i może się podobać. Plus dla Ciebie za dodatki.Choć można było postarać się o więcej.
Kiedyś u mnie dodatków było próżno szukać, teraz już pewne się pojawiają, a może z czasem będzie ich jeszcze więcej:)

Jeden z tzw. must have. Fajnie że dopracowałeś kilka szczegółów.
Uzupełniam właśnie kolekcję o modele z tej kategorii, bo aż serce się kraje gdy ich nie widzę na swej półce:cry: ;)

Rewelacyjny i chyba jeden z najładniejszych poloników jak dla mnie(y)fajne malowanie to że kabina jest bez owiewek i oczywiście twoje dodatki dodają mu uroku(y)
Przyłączam się do Twej opinii...nie kojarzę ładniejszego:D

Świetny polonik :) Z Twoimi dodatkami wygladą ciekawie :) Chyba każdy ma ten model oprócz mnie :( :D
Do niedawna znałem Twe uczucie. Zdecydowanie jest lepsze gdy gości w Twej kolekcji:p

Modele z paroma dodatkami zawsze lepiej wyglądają . Tutaj dodatkowy plus za czystość ich wykonania (y)
Kilka kalek, troszkę czasu i model od razu nabiera innego wyglądu. Co do czystości, to strasznie mnie dobija jak coś pójdzie nie po mojej myśli, więc do tego przywiązuję dużą uwagę:)

Super polonik a w dodatku lepszy od mojego, bo ma świetne dodatki. Gratuluje modelu (y).
Dzięki:) Zatem zapraszam do "dodatkowania" bo jak widzisz, chyba warto;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was serdecznie i wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem pragnę Wam życzyć samego dobra, uśmiechu i zdrowia :)
Dziś pora na kolejny model do prezentacji...przed Wami DAF XF w malowaniu firmy Schade Logistic GmbH.

W ramach grupy Schade działa Schade Logistic GmbH (Schade Germany), wpisana do rejestru spółek handlowych prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Wittemberdze oraz Schade Logistic SRL (Schade Romania) z siedzibą w Calarasi w Rumunii.Siedziba Schade Polska znajduje się w Będzinie koło Katowic. Spółka posiada także oddział w Ujeździe i Suchym Lesie.
Schade Polska powstała w 2000 roku i zajęła się przewozami międzynarodowymi i krajowymi. Od początku istnienia spółki główną osią działalności firmy jest transport szkła płaskiego, przy wykorzystaniu wysoce specjalistycznych naczep typu Inenlader (Inloader). Firma wykonuje przewozy na obszarze całej Europy z miejsc załadunku zlokalizowanych m. in. w Niemczech, Holandii, Polsce, Francji, Włoszech oraz Rumunii.
Dysponują bardzo nowoczesnym i młodym taborem samochodowym, liczącym 200 pojazdów.

Poniżej załączam fotografię zbliżonego oryginału :)

SAM_2566.JPG

IMG_20171227_154537.jpg

IMG_20171227_154623.jpg

IMG_20171227_154753.jpg

IMG_20171227_154823.jpg

IMG_20171227_154658.jpg

IMG_20171227_155150.jpg

IMG_20171227_155232.jpg

IMG_20171227_155249.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Firma poniekąd z moich rejonów i często widuje ich zestawy. Kusił mnie kiedyś ten model, ale jakoś nie leży mi tutaj Daf w najwyższej budzie. Polski oddział miał tylko Space Caby, a obecnie ujeżdża CFy.
 
Reakcje
10.671 67 1
Bardzo fajny ten i sam mam ochotę go nabyć . Te 10 lat temu gdy model 105 wchodził na rynek to waki widok był dość częsty z tego typu naczepa . Zresztą wtedy ogólnie innoloadery ciągała większość ciągników siodłowych , a obecnie jest trend na te lekkie produkcje jak Daf Cf , Volvo FM czy Iveco Stralis w wąskiej kabinie .
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Firma poniekąd z moich rejonów i często widuje ich zestawy. Kusił mnie kiedyś ten model, ale jakoś nie leży mi tutaj Daf w najwyższej budzie. Polski oddział miał tylko Space Caby, a obecnie ujeżdża CFy.
Ta buda również do końca nie jest w moim guście, jednak jako całość jest do zaakceptowania...zwłaszcza na fakt polskiego oddziału tej firmy:)

Świetnie wygląda ten DAF też mi chodził po głowie ale jeszcze nigdzie się nie natknąłem na niego, podoba mi się (y)
Ja jak tylko natknąłem się na niego to nie mogłem odmówić sobie jego zakupu. Polecam, bo warto:)

Bardzo fajny ten i sam mam ochotę go nabyć . Te 10 lat temu gdy model 105 wchodził na rynek to waki widok był dość częsty z tego typu naczepa . Zresztą wtedy ogólnie innoloadery ciągała większość ciągników siodłowych , a obecnie jest trend na te lekkie produkcje jak Daf Cf , Volvo FM czy Iveco Stralis w wąskiej kabinie .
Ten typ zabudowy od zawsze jak sięgnę pamięcią wzbudzał u mnie szczególne zainteresowanie, jednak trend, o którym wspominasz nie do końca podzielam, bo faktycznie zestaw, rzekłbym, nie wygląda już tak okazale.
 

Podobne wątki