• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Pomimo że brakowało mu do oryginału, bo Polak posiadał takiego Axora, ale pierwszej generacji, to niegdyś ten model budził zachwyt. Warto dzisiaj posiadać takie perełki.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Model może nie powala ilością detali w oryginalnym wypuście Herpy, jednak uważam, że jest to model wart posiadania sam mam go na liście zakupowej.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Pomimo że brakowało mu do oryginału, bo Polak posiadał takiego Axora, ale pierwszej generacji, to niegdyś ten model budził zachwyt. Warto dzisiaj posiadać takie perełki.
Myślę, że każdy polonik, który wyszedł czy będzie w przyszłości wychodził z zakładów produkcyjnych firm modelarskich jest dla nas perełką:)

Model może nie powala ilością detali w oryginalnym wypuście Herpy, jednak uważam, że jest to model wart posiadania sam mam go na liście zakupowej.
W detale faktycznie nie jest bogaty, więc tym bardziej go troszkę poprawiłem, by nabrał lepszego wizerunku "Polaka":)

Axor piękny, gratuluję nabytku. (y)(y)
Miło, że MB się podoba. Też się cieszę z jego zakupu:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Cześć Wszystkim :)
Z początkiem nowego tygodnia prezentuję Wam MAN-a TGA 460 XXL z floty pojazdów niemieckiej firmy Werner Flamann Spedition e.K. To rodzinna firma specjalizująca się w międzynarodowych przewozach cysternami płynnych chemikaliów. Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 1946 r. wraz z Josefem Flamannem, który rozpoczął transport jedną ciężarówką po całej Europie.
Poniżej zdjęcie oryginału jakie znalazłem w internecie.

MAN-TGA-XXL-Flamann-Schiffner-191107-01.jpg


IMG_20171127_133331_BURST005.jpg

IMG_20171127_133600.jpg

IMG_20171127_134103.jpg

IMG_20171127_133654.jpg

IMG_20171127_134238_1.jpg

IMG_20171127_134325.jpg
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Świetny model zaprezentowałeś(y)fajne malowanie,dużo twoich dodatków co powoduje że model wygląda kapitalnie:)gratuluję kolejnego cudeńka w kolekcji;)
 

Podobne wątki