• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was serdecznie :)
Prezentuję Wam dziś kolejną pozycję z mojego zbioru jaką jest MAN TGA z floty niemieckiej firmy Ludwig Höcketstaller Spedition GmbH z Eiselfing niedaleko Monachium. Firma została założona w roku 1955 i zapewnia transport towarów niebezpiecznych i chemicznych. Obecnie flota liczy 56 pojazdów, które są używane w transporcie krajowym i międzynarodowym.

IMG_20171113_111723.jpg

IMG_20171113_111832.jpg

IMG_20171113_111954.jpg

IMG_20171113_112702.jpg

IMG_20171113_111858.jpg

IMG_20171113_112758.jpg

IMG_20171113_112836.jpg
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Świetny model.Man w niskiej kabinie bardzo ładnie prezentuje się
Zgadzam się z Tobą, że ta kabina jest jak ulał do tej cysterny:)
[DOUBLEPOST=1510582088,1510581779][/DOUBLEPOST]
Super, super :) bardzo mi się podoba ta Cysterna w połączeniu z Manem :) I wydaje mi się, że ciągnik również powinien mieć oznaczenie ADR, że się tak uczepie :D
I dobrze się uczepiłeś:D...ADR już na ciągniku jest, jednak po zrobieniu fotek zorientowałem się, że czegoś mi brakujeo_O Czekam jeszcze na tablice rejestracyjne i jak tylko dotrą do mnie to zaprezentuję te szczegóły na dodatkowej fotografii.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Mało jest wartych uwagi modeli cystern do paliw, bo większość to biednie zrobione zestawy w barwach popularnych sieci. Chromowane felgi z piastami pod kolor nadają dodatkowego charakteru.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Fajnie prezentuje się ten zestaw.
I taka właśnie myśl towarzyszyła mi gdy decydowałem o jego zakupie;)

Świetny jest ten zestaw, podobają mi się Twoje podmalowanie i kalki z ADRem od razu lepiej wygląda taki realizm (y)
Zdecydowanie podmalowania, kalki zmieniają modele w bardziej realistyczne stąd moja decyzja o ingerencji w modele, a w kolejce czekają jeszcze inne kalki...ale to jeszcze zdążę zaprezentować:p

Cały zestaw prezentuje się kapitalnie(y)ma świetnie dobrane kolory a twoje wszystkie dodatki jeszcze bardziej go upiększają;)
Biało-czerwone barwy pasują w tym zestawie wręcz idealnie, a moje dodatki tylko go lekko dopieściły;)

Mało jest wartych uwagi modeli cystern do paliw, bo większość to biednie zrobione zestawy w barwach popularnych sieci. Chromowane felgi z piastami pod kolor nadają dodatkowego charakteru.
W tym przypadku Herpie udała się w zupełności ta produkcja w kategorii cystern:)

Fajnie wygląda model a podmalowane detale dodają uroku :)
Jeszcze walnę mu tablice rejestracyjne i ADR-a na ciągniku to będzie jeszcze ładniejszy:p

Jak dla mnie zestaw idealny jeśli chodzi o kolorystykę i konfigurację . Ta niska kabina ze spojlerem robi genialną robotę .
Na fotografii przed zakupem kabina nie do końca do mnie przemawiała, ale "na żywo" podzieliłem Twe zdanie:)

Niższa kabina ze zwężoną cysterną kapitalnie się prezentuje,do tego malowanie bardzo ładne :)
Taka kabina jak widać świetnie współgra z takim rodzajem cysterny, a czerwony kolor nadaje "soczystości" całości:)
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Super model, ten czerwony kolor bardzo dobrze wygląda na zestawie. Koła uzupełniają model i ten tył. Naczepa bardzo mi się podoba gratuluję modelu
 

Podobne wątki