• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Scania bez dwóch zdań dużo ładniejsza, ale fajnie , że są ludzi którzy posiadają w swoich kolekcjach inne modele niż Herpa. Dawno temu miałem wiele modeli wykonanych przez Wikinga i wtedy jakość wykonania tak bardzo nie raziła. Świat poszedł mocno do przodu i oczekiwania "modelarzy" są zupełnie inne niż te z przed dwóch czy trzech dekad...
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Scania bez dwóch zdań dużo ładniejsza, ale fajnie , że są ludzi którzy posiadają w swoich kolekcjach inne modele niż Herpa. Dawno temu miałem wiele modeli wykonanych przez Wikinga i wtedy jakość wykonania tak bardzo nie raziła. Świat poszedł mocno do przodu i oczekiwania "modelarzy" są zupełnie inne niż te z przed dwóch czy trzech dekad...
Inne modele niż Herpa to często skutek chęci posiadania wszystkich modeli danego przewoźnika, a jak wiemy różni producenci wykonują owe modele;)
Wiking został w tyle w tej kategorii jednak posiadam modele rolnicze tej firmy w skali 1:32 i w tym przypadku pełen szacun:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was wszystkich serdecznie :)
Dziękuję jednocześnie za ostatnie komentarze i opinie.
Korzystając z wolnej chwili prezentuję Wam dziś zestaw niemieckiej firmy Helmut Baldus GmbH a w nim w roli głównej DAF XF Euro 6 z naczepą - wywrotką firmy KEMPF.
Poniżej zdjęcie dość zbliżonego oryginału ;)

fuhrpark_kat_rueckwaertskipper-gewichtsoptimiert-1024x585.jpg


IMG_20171101_161014.jpg

IMG_20171101_161059.jpg

IMG_20171101_161147.jpg

IMG_20171101_161331.jpg

IMG_20171101_161422.jpg

IMG_20171101_161505.jpg
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Bardzo ładnie się prezentuje ten DAF z tą wywrotką. Czerń pasuje do tego zestawu :)
Bardzo lubię tego typu zabudowy a czerń nadaje dodatkowo pewnej klasy i estetyki aluminium z jakiego jest wykonana:)

Mam słabość do tych dużych kiprów . Model dla świetny , oczywiście garażuje u mnie .
Jak widać i ja podzielam słabość Twoją;) i wcale nie jestem zaskoczony, że również go posiadasz:)

Bardzo sympatycznie wygląda ten zestaw (y)
A ja bym jeszcze dodał, że elegancko, bo mnie czarny kolor z tym się kojarzy dodatkowo:)

Bardzo fajny zestaw wyszedł z tym Kempfem. Podobno czarny wyszczupla a ten z chromami wygląda syto :) Podoba mi się (y)
Mamy Grześ zbieżne spostrzeżenia co tego modelu i to były argumenty, które skłoniły mnie do jego zakupu:)

Daf w tym zestawie i świetnym malowaniu wygląda rewelacyjnie(y)uroku dodaje mu jeszcze wersja kabiny SC:)dobrego zakupu kolega dokonał;)
Na rynku modeli jest trochę tego typu zestawów, lecz nie grzeszą malowaniem. A tutaj...malowanie+konfiguracja zestawu=dobry zakup:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Bardzo ciekawie się prezentuje ten zestaw. Szkoda, że Herpa poskąpiła dodatków na ciągniku, ale i bez nich miniaturka wygląda ciekawie.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Bardzo ciekawie się prezentuje ten zestaw. Szkoda, że Herpa poskąpiła dodatków na ciągniku, ale i bez nich miniaturka wygląda ciekawie.
Zgadzam się Maćku z Twoją opinią, co do skąpstwa Herpy w dodatkach na ciągniku. Przydałoby się jak to widać na oryginale dopieścić kabinę DAF-a...ale do tego już Herpa nas przyzwyczaiła, że nie zawsze staje na wysokości zadania:)

Bardzo ładnego Helmuta nabyłeś.Świetny zestaw na ciekawym tle(y)
Również jestem rad z tego zakupu:) A tło też mi się podoba:D

Fajny jest ten model.Podobają mi się ogólnie modele z naczepami Kempfa.Gratuluję.
Ten rodzaj naczep też mi przypadł bardzo do gustu, tym bardziej, że wykorzystuje się je w rolnictwie, które jest moją pasją number one:)
 

Podobne wątki