• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Ten zestaw widzę pierwszy raz i powiem że prezentuje się bardzo fajnie(y)beczka odwzorowana jest super te wszystkie oznaczenia i chromy dają kapitalny efekt całego zestawu:)kolejny świetny model nam zaprezentowałeś(y).
Dziękuję i cieszę się, że możesz takie "premiery" u mnie oglądać :)

Też tak sądzę ;)

Kolejna świetna beczka w Twojej kolekcji, podoba mi się ten zestaw (y) A widzę że i pojawiło się tło za Twoim parkingiem SUPER :D(y)
Przeglądając ostatnio swoją kolekcję stwierdziłem, że ewidentnie mam słabość do beczek:D
No!!! chociaż Ty zauważyłeś i pochwaliłeś moje nowe tło:ROFL:
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dzień dobry Wszystkim :)
Korzystając z kilkudniowego urlopu przedstawiam Wam dziś kolejnego Mercedesa Actrosa (Wiking) z mojej kolekcji w barwach przewoźnika NordSüd Cargo GmbH w konfiguracji tandemowej. To już drugi egzemplarz tego spedytora na mojej półce, co prezentuję Wam poniżej (Scania R420), który mogliście zobaczyć we wcześniejszych moich wpisach.

IMG_20171018_140423.jpg

IMG_20171018_140751.jpg

IMG_20171018_140625.jpg

IMG_20171018_140949.jpg

IMG_20171018_141154.jpg

IMG_20171018_141312.jpg

IMG_20171018_141926.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Jakoś te wikingowe ciężarówki do mnie nie przemawiają. Niby fajnie zrobione wypukłe rygle w tylnych drzwiach, pomalowane na czarno wycieraczki i uchwyty na podszybiu, a przednie światła takie plastikowe, nie mówiąc o braku tylnych... O kołach już koledzy napisali. W dzisiejszych czasach, kiedy Wiking potrafi zrobić pięknie oznaczone i wymalowane miniaturki Volkswagenów to taka ciężarówka jest nieporozumieniem... Przynajmniej dla mnie... :(
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Całkiem sympatyczny model , można by zmienić te słabe Wikingowe koła na Herpę i będzie super.
Koła faktycznie pozostawiają trochę do życzenia, jednak pozostawię model bez zmian na osiach;) Niechaj pozostanie Wikingowy:)

Podpisuję się pod przedmówcą. Zmienić koła i będzie to lepiej wyglądało.
Z pewnością masz rację, ale niech się wyróżnia takowymi kołami twórców z Wikinga:D

Jakoś te wikingowe ciężarówki do mnie nie przemawiają. Niby fajnie zrobione wypukłe rygle w tylnych drzwiach, pomalowane na czarno wycieraczki i uchwyty na podszybiu, a przednie światła takie plastikowe, nie mówiąc o braku tylnych... O kołach już koledzy napisali. W dzisiejszych czasach, kiedy Wiking potrafi zrobić pięknie oznaczone i wymalowane miniaturki Volkswagenów to taka ciężarówka jest nieporozumieniem... Przynajmniej dla mnie... :(
Maćku, zgadzam się z Tobą w każdym aspekcie dotyczącym pokazanego przeze mnie modelu poza nieporozumieniem;)...coś tam w sobie ma, że może się podobać choć troszkę:) To jedyny model tego producenta wśród moich ciężarówek, a to ze względu na uzupełnienie kolekcji modeli tego przewoźnika.

Fajny jest ten Nord, kilka poprawek i będzie git (y) Podoba mi się jasne wnętrze Mercedesa :)
Nord jako firma transportowa zainteresował mnie swoim intensywnym i kontrastowym malowaniem, więc zbieram jego kolekcję dostępną wśród modeli.
Jak każdy model ma swe plusy i minusy...mnie cieszy jego posiadanie:)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Actros prezentuje się fajnie ze względu na konfigurację zestawu jak i malowanie(y)ale na wspólnym zdjęciu ze Scanią troszkę odstaje od niej;)ale kilka przeróbek tak jak koledzy napisali i będzie wyglądało to super:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Na tle tej scanii nieco blado ten actros wypada . Co do samej zabudowy i kształtu kabiny nie można się przyczepić , ale standardowy temat czyli koła i jak dla mnie te światła są nieco nie wydarzone.
Zgadza się...Scania jest wykonana o niebo lepiej. Nie zagłębiając się na pierwszy rzut oka widać duże różnice. Gdyby jednak tylko koła zamontowali w formie herpowskiej to różnice stały by się już nie tak zauważalne:)

Actros prezentuje się fajnie ze względu na konfigurację zestawu jak i malowanie(y)ale na wspólnym zdjęciu ze Scanią troszkę odstaje od niej;)ale kilka przeróbek tak jak koledzy napisali i będzie wyglądało to super:)
Nie ma co...jakieś plusy ten zestaw ma;) Niech zostanie takim jaki jest...przynajmniej intryguje:D
 

Podobne wątki