• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was w niedzielne jesienne popołudnie :)
W dzisiejszej mojej prezentacji wystąpi przed Wami Mercedes Actros 1840 (warto tutaj wspomnieć o skrętnej przedniej osi) w malowaniu firmy zza naszej zachodniej granicy Wohlfarth Spedition Wuppertal.
Zapraszam do komentowania oraz uwag. Pozdrawiam Was :)

IMG_20171008_110905.jpg

IMG_20171008_111000.jpg

IMG_20171008_110526.jpg

IMG_20171008_110615.jpg

IMG_20171008_110712.jpg

IMG_20171008_110750.jpg

IMG_20171008_111007.jpg

IMG_20171008_111024.jpg

IMG_20171008_111110.jpg
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Bardzo zgrabna jest ta miniatura . Mi się podoba .
Moją uwagę przede wszystkim zwróciło malowanie tego zestawu i dość realne odwzorowanie oryginału:)

Bardzo ciekawy zestaw. Malowanie kojarzy mi się z naszym rodzimym pekaesem :)
Skojarzenie faktycznie właściwe pod kątem kolorystyki...zwłaszcza żółci:)

Bardzo ładny egzemplarz i są wszystkie oznaczenia łącznie z tablicami co jest na wielki + (y)
A dziękuję Grześ:) a bez oznaczeń z pewnością model nie prezentowałby się, jak twierdzisz...bardzo ładnie;)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Rzeczywiście barwy modelu przypominają firmę Lotos:)a jeśli chodzi o Actrosa to bardzo fajnie wygląda w tym zestawie i ze wszystkimi oznaczeniami no i duży plus za tą skrętną oś(y)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Plus za skretną oś.Fajna jest ta czarna beczka ;)
Skrętna oś powinna być standardem w takich modelach, bo model przybiera wtedy rzeczywistego charakteru.
Co do beczki to jesteśmy zgodni:)

Rzeczywiście barwy modelu przypominają firmę Lotos:)a jeśli chodzi o Actrosa to bardzo fajnie wygląda w tym zestawie i ze wszystkimi oznaczeniami no i duży plus za tą skrętną oś(y)
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że tak niewielkie dodatki sprawiają, że oko się cieszy przy oglądaniu;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dzień dobry Wszystkim :)
Zapraszam Was dziś w progi mojej kolejnej prezentacji gdzie w roli głównej występuje Mercedes Actros LH08 w charakteryzacji niemieckiej firmy Benninger & Föll Liquid Logistics GmbH.
Poniżej na fotografii zamieszczam oryginał :)
Pozdrawiam i życzę Wam miłego i spokojnego dnia.


mb-actros-bluetec-5-tankauflieger-48693.jpg

IMG_20171015_112845.jpg

IMG_20171015_113203.jpg

IMG_20171015_113439.jpg

IMG_20171015_113837.jpg

IMG_20171015_114005.jpg

IMG_20171015_114056.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Ciekawy zestaw. Beczka rzeczywiście dobrze odwzorowana i fajnie, że ma skrzynię z zaworami z tyłu. Te oznaczenia na skrzyni to oryginał, czy Twoja robota?
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Jak dla mnie jest to bardzo fajny model , który już od dłuższego czasu wisi na mojej liście zakupowej . Man nadzieje że masz to volvo do pary dla niego ?
Bartku, a na mojej długie liście zakupowej wisi właśnie to Volvo. Znając siebie za chwilę zagości do pary:D

Ciekawy ten zestaw niemieckiego przewoźnika.Beczka bardzo fajnie pomalowana.Felgi w chromie z czerwonymi piastami też super dodatek.
Beczka w oryginale jak i w modelu Herpy kusi oko chromem. A bez czerwonych piast efektu całościowego nie byłoby już takiego;)

Ciekawy zestaw. Beczka rzeczywiście dobrze odwzorowana i fajnie, że ma skrzynię z zaworami z tyłu. Te oznaczenia na skrzyni to oryginał, czy Twoja robota?
Maćku, z takimi oznaczeniami zakupiłem ten model
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dzięki za info. W takim razie aż żal d...ę ściska, że tak pięknie wymalowali beczkę, dali oznaczenia skrzynki, a o światłach zapomnieli. :( Szkoda...
Oznaczenia były w zestawie do naklejenia i dokonał tego poprzedni właściciel. A co do świateł, to aż przykre po raz kolejny co robi Herpa...a raczej czego nie robi!
Tak na marginesie Maćku, zamówiłem sobie u naszego forumowego kolegi rejestracje, więc od tego zaczynam małe poprawki oryginałów:D
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Ten zestaw widzę pierwszy raz i powiem że prezentuje się bardzo fajnie(y)beczka odwzorowana jest super te wszystkie oznaczenia i chromy dają kapitalny efekt całego zestawu:)kolejny świetny model nam zaprezentowałeś(y).
 

Podobne wątki