• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#1
Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczów starszych i młodszych...wiekiem i stażem:)
To mój pierwszy wpis, więc proszę wybaczcie wszelkie błędy i niedociągnięcia w piśmie i obrazie.
Moją największą pasją jest modelarstwo maszyn i urządzeń rolniczych, jednak od niedawna również za pośrednictwem tego forum stałem się wielbicielem takowych modeli jak poniżej w różnej konfiguracji...co by nie było, to wiele z nich jest ściśle związanych z branżą rolniczą.
Poniżej prezentuję jeden z pierwszych modeli jaki pojawił się już dość dawno w moich zasobach, a dziś postanowiłam pokazać go Wam. Będę wdzięczny za wszelkie opinie i uwagi za co serdecznie dziękuję każdemu z osobna:)

Mercedes Actros Bay Logistik

IMG_20170815_103110.jpg
IMG_20170815_102946.jpg
IMG_20170815_102854.jpg
IMG_20170815_103036.jpg

IMG_20170815_102609.jpg

 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#3
Witaj na forum
.Pokazuj swoje zbiory .kometuj u innych kolegów a napewno będzie to dobrze spostrzegane..pierwszy model bardzo przyjemny dla oka .ciekawa naczepa .mało spotykana.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#4
Bardzo mi miło a cała przyjemność po mojej skromnej stronie.
Nie omieszkam pochwalić się z czasem kolejnymi posiadanymi modelami jak i tymi, które w przyszłości powiększą moją kolekcję.
Podglądam, obserwuję, czerpię inspiracje...komentarze również się się pojawią ;)
 
Reakcje
10.671 67 1
#5
Witaj na forum i baw się dobrze :)
Sam model który pokazałeś bardzo fajnie się prezentuje . Jedna z bardziej oryginalnych konfiguracji . Na tyle ile pamiętam mnie więcej co to ma na tym forum , to ten model mi się nie kojarzy .
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#9
Witaj na forum. Rzadko spotykana naczepa. Z tyłu tam normalnie są drzwi? Widze, że to otwarta przestrzeń.
Podoba mi się ten stary Actros.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#10
Witaj Martino:)
Widzę, że bardzo zaintrygowałem ową naczepą. Nie ma tam drzwi...to jedynie taka rama a w tej przestrzeni na dole mieści się coś w rodzaju zaworu.
Podzielam Twe zdanie...ładny jest (y)
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
#11
Bardzo fajny model zaprezentowałeś. Kontener w takiej konfiguracji to dość rzadki widok. Fajnie, że dekle i podest do chodzenia po kontenerze są w kolorze metalicznym, mały detal a naprawdę daje efekt :)
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#12
Witaj na forum. Rzadko spotykana naczepa. Z tyłu tam normalnie są drzwi? Widze, że to otwarta przestrzeń.
.
To jest silos, w tym przypadku pięciokomorowy, pełni rolę identyczną jak zwykłe silosy, tyle że ma plus transportowy bo jest swego rodzaju kontenerem, warto zauważyć że na przodzie ma też własny mechanizm z siłownikiem hydraulicznym do kipowania
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#14
Bardzo fajny model zaprezentowałeś. Kontener w takiej konfiguracji to dość rzadki widok. Fajnie, że dekle i podest do chodzenia po kontenerze są w kolorze metalicznym, mały detal a naprawdę daje efekt :)
Mnie również dawno temu ten model zaciekawił i wpadł w oko, więc decyzja o zakupie była kwestią sekund.
Często najmniejsze detale cieszą najbardziej oko i nadają realiów modelowi.
[DOUBLEPOST=1502800531,1502799614][/DOUBLEPOST]Martino, pod poniższym linkiem możesz luknąć jak to wygląda w rzeczywistości:
http://bay-stiftung.de/export/pics/.../30-Fuss-Druckcontainer-Silo-pressure-box.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#19
Witaj na forum. Piękny i zarazem unikatowy zestaw pokazałeś. To bardzo rzadko widywany silos w naszej skali. Podoba mi się taki zestaw. (y)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#20
Witam również bardzo serdecznie Maćku :)
Przyjemnie jest słyszeć, że takim niecodziennym zestawem zaczyna się przygodę na tym szacownym forum.
Dziękuję za Twoją opinię:)
 

Podobne wątki