• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#61
Ładna kolekcja co prawda nie moje lata pojazdów ale..........już kiedyś miałem zadać to pytanie nie tylko Tobie.
Macie piękne pojazdy firmowe ale bardzo ładne i teraz tak najczęściej naczepa lub tył ciągnika ma tylko plastikowe wypusty świateł, nie ma pomalowanych kolorów kloszy.
Dlaczego tego nie malujecie ?
To jest 15 minut roboty farbami za 15 zł na lata a zestaw po takim drobnym zabiegu jak żywy. Wystarczy kilka kolorów i stara igła.
Chyba, że chodzi o to, że ma być tak jak zrobił producent i ma tak zostać no to teoretycznie niby rozumiem.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#62
A dziękuję:)
Pytanie Twe jak najbardziej słuszne...też bardziej podobają mi się urealnione modele ręką kolekcjonera, jednak jestem z tych którzy nie ingerują zbytnio lub w ogóle w zakupiony egzemplarz.
Ale nigdy nie mówię nigdy, może z czasem się przekonam;)


Czerwony Actros z naczepą z takim zestawieniem kolorów świetnie się prezentuje. Belka to znany mankament, niestety. Podobają mi się żółte reflektory. Do twarzy Scanii w tym niebieskim z wyróżniającą się atrapą.
Cenię sobie Martino egzemplarz Actrosa, również z sentymentem, gdyż od niego zaczęło się moje kolekcjonowanie. Belkę jakoś przeżyłem, reflektory mi rekompensują;)
Co do Scanii, to jedna ładniejszych w prostym malowaniu.

Kontrastowe malowanie tego modelu powoduje, że nie można go zignorować. Może się ten Skandynaw podobać.
Nawet należało go zakupić i wyeksponować w gablotce:D
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#65
Z pokazanych przez ciebie modeli najbardziej wpadł mi w oko Actros "Bay". Swoją drogą można zebrać fajną podkolekcje tego przewoźnika.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#66
Mnie osobiście bardzo podoba się malowanie "Bay'a". Powoli rozglądam się za kolejnymi modelami w tych barwach...stadko zawsze lepiej wygląda;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#67
Na samym początku dzisiejszej prezentacji kolejnego modelu z mojej kolekcji chciałem bardzo podziękować Wam za dotychczasowe wszystkie komentarze, oceny oraz odwiedziny:)
W ten niedzielny sierpniowy dzień przedstawiam Wam następny model producenta aut zza naszej zachodniej granicy spod logo gwiazdy w barwach firmy LEHNKERING GmbH z Duisburga.

Mercedes Actros LEHNKERING

IMG_20170819_182142.jpg

IMG_20170819_181928.jpg

IMG_20170819_182242.jpg

IMG_20170819_182414.jpg

IMG_20170819_181342.jpg

IMG_20170819_182621.jpg

IMG_20170819_181435.jpg

IMG_20170819_181714.jpg

 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
#70
Bardzo fajny zestaw, ale poprę tu kolegę @Batonik90WnC, skoro model ma naklejone oznaczenia ADR to dlaczego nie ma pomalowanych świateł w naczepie. Rozumiem, że modele w stanie kolekcjonerskim są bez dodatków, ale tu...?
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#71
Fajny model.Starszy typ Miecia ale beczka ma ładne malowanie
Lubię bardzo te modele Mietków, a beczkę w tym egzemplarzu jak na Herpę ładnie dopracowali...te chromowe opaski zwłaszcza:)

Świetny model :) Cysterna jak najbardziej na plus, malowanie pasuje do tego zestawu :)
Model przede wszystkim zwrócił moją uwagę przemyślanym malowaniem:)

Bardzo fajny zestaw, ale poprę tu kolegę @Batonik90WnC, skoro model ma naklejone oznaczenia ADR to dlaczego nie ma pomalowanych świateł w naczepie. Rozumiem, że modele w stanie kolekcjonerskim są bez dodatków, ale tu...?
Maćku, zgodzę się, że aż się prosi o pomalowanie świateł tylnej belki w takim wydaniu:), lecz mi to nie przeszkadza w takim stopniu jak białe miejsca na oznaczenia ADR na beczce. A skoro w zestawie takowe naklejki istnieją to je wykorzystuję...zawsze można je odkleić a już z farbą jest różnie;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#75
Dzięki maniac64 za opinię:) Fajnie, że takie auta nie tylko służą do transportu towarów, ale również cieszą oko i zdobią nasze drogi:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#77
Często nowsze nie znaczy ładniejsze:) Co do waloryzacji, to chyba muszę do tego dojrzeć, nabrać odwagi i cierpliwości...temat do przemyślenia;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#79
Dziękuję Bartku:), staram się Was zainteresować moimi modelami, byście nie znudzili się za szybko i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych pokazów;):D
 

Podobne wątki