• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Kapitalny model. Sam ostrzę sobie na niego zęby.
Też sobie na niego ostrzyłem i w końcu dziabnąłem go. Warto! :D

Świetny zestaw, kolorystyka powalajaca, kompletne oznaczenia i rejestracje, nawet światła w naczepie (y) Podoba mi się strasznie nic tylko wsiąść i jechać gdzieś przed siebie :D
Miło mi, że moje "podrasowanie" modelu skutkuje pozytywnymi opiniami i spostrzeżeniami :)

Super model.Rewelacyjna kolorystyka i wykonanie.Dodatki powodują że wygląda jak z drogi wzięty(y)
Cieszę się Jacku, że moje dodatki zbliżyły go do oryginalnego modelu. Taki był mój zamiar oczywiście ;)

Kapitalny model który bym z chęcią u siebie widział .
Znając Ciebie Bartku, to wcześniej czy później z pewnością u Ciebie zawita:cool: Zachęcam :p

Kolejny świetny model. Po dodaniu oznaczeń wygląda jak prosto z drogi zdjęty. (y) Tak trzymaj, świetna prezentacja.
Pozostaje mi tylko podziękować Maćku Tobie za dobre słowo :giggle: Postaram się przynajmniej tak trzymać:)

Zaskakujesz coraz bardziej :) Świetny model. Dodatki robią robotę, niesamowicie wygląda :)
Lubię zaskakiwać, a tym bardziej pozytywnie;) Nie ma nic bardziej mobilizującego do dalszej pracy z dodatkami jak takie komentarze :)

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Dwie ostatnie prezentacje kapitalne (y)
Miło mi, że "pokazy" się podobają :) Dzięki ;)

Volvo w tym malowaniu i z tymi wszystkimi dodatkami oraz oznaczeniami robi naprawdę super wrażenie(y)kolejny świetny model nam zaprezentowałeś ze swojej kolekcji:)gratuluję.
Staram się, by ta moja kolekcja kupy się trzymała i jakoś oko cieszyła :D

Świetny model. Jednak Volvo robi dużo większe wrażenie, niż Actros.
Podzielam Twe zdanie...Volvo wygrało:)

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Witam Was wręcz wiosennie :) W ten pierwszy niedzielny dzień wolny od handlu:D prezentuję Wam model MB Actros 1844 MP2 z floty niemieckiej firmy Eggers Spedition GmbH z Hildesheim.
Eggers Spedition GmbH to wyspecjalizowana spedycyjna firma rodzinna zajmująca się transportem i logistyką żywności i pasz. Obecnie flotę pojazdów tworzy 80 nowoczesnych samochodów z cysternami i silosami takie jak MAN, Merdcedes-Benz oraz Volvo.
Poniżej zamieszczam fotografię poglądowego modelu.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz uwag :)

MB-Actros-1844-MP2-Eggers-010406-04.jpg

IMG_20180311_122245.jpg

IMG_20180311_122419.jpg

IMG_20180311_122515.jpg

IMG_20180311_122825.jpg

IMG_20180311_122916.jpg

IMG_20180311_123110.jpg

IMG_20180311_123257.jpg

IMG_20180311_123351.jpg