• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Super model, ten czerwony kolor bardzo dobrze wygląda na zestawie. Koła uzupełniają model i ten tył. Naczepa bardzo mi się podoba gratuluję modelu
Cieszę się, że model się podoba i dziękuję za wyrażenie opinii:)

Model świetny i jeśli jeszcze dostanie blachy o czym już wcześniej wspomniałeś to będzie super(y)
Blachy właśnie już zestaw dostał, co poniżej prezentuję. Mam nadzieję, że teraz jest super;)
[DOUBLEPOST=1510750802,1510749781][/DOUBLEPOST]Dzień dobry Wszystkim :)
Jak obiecywałem tak dotrzymuję słowa i prezentuję Wam ostatni przedstawiony model po rejestracji i oznaczeniach na ciągniku :)
To mój pierwszy raz z kalkami, ale mam nadzieję, że spodoba się Wam tych kilka małych udoskonaleń zestawu.
Wielkie podziękowania dla kolegi Adriana (Ciemny) za pomoc z kalkami !!!(y)


IMG_20171115_130156.jpg

IMG_20171115_130401.jpg

IMG_20171115_130437.jpg
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
I to jest właśnie TO. Zupełnie inaczej prezentuje się teraz z tym ADR-em, tablicą i L - ką z przodu. No ale jak mogłoby być inaczej jak już sam wspomniałeś, że robił to w końcu Mistrz od takiego wizerunku pojazdów.Podoba mi się z pewną nawet nutą zazdrości;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
I to jest właśnie TO. Zupełnie inaczej prezentuje się teraz z tym ADR-em, tablicą i L - ką z przodu. No ale jak mogłoby być inaczej jak już sam wspomniałeś, że robił to w końcu Mistrz od takiego wizerunku pojazdów.Podoba mi się z pewną nawet nutą zazdrości;)
Cieszy mnie ogromnie, że całość przypadła do gustu:). U Mistrza zamówiłem kalki a osobiście z drżeniem rąk umieściłem je na pojeździe. Efekt finalny też mi się podoba;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Dodatkowe oznaczenia na duży plus. Ale i tak najlepsza jest tu sama cysterna. Niewiele miniaturek wyszło z fabryki w Dietenchofen z takimi cysternami.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dodatkowe oznaczenia na duży plus. Ale i tak najlepsza jest tu sama cysterna. Niewiele miniaturek wyszło z fabryki w Dietenchofen z takimi cysternami.
Maćku, farbki i kalki poszły w ruch i zaczynam się tego trzymać, bo niezaprzeczalnie modele wyglądają bardziej "live":) A cysterna to faktycznie rarytasik w mojej kolekcji.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Serdecznie i ciepło Was witam :)
Na początku pragnę podziękować Wam bardzo ze wszystkie dotychczasowe komentarze, oceny i uwagi.
Dziś nadszedł czas w moich prezentacjach na pierwszego "polonika" z mojej kolekcji jakim jest Mercedes Axor z firmy Krzysztof Polak Transport i Spedycja Międzynarodowa z Warszawy. Model został co nieco przeze mnie dopieszczony:)
Firma powstała w 1982 roku i wyspecjalizowała się w przewozach w kierunku austriackim. Aktualnie park maszynowy stanowi ok. 60 ciągników ze stajni Mercedesa i Renault.


IMG_20171118_141258.jpg

IMG_20171118_141530.jpg

IMG_20171118_142042.jpg

IMG_20171118_142208.jpg

IMG_20171118_142523.jpg

IMG_20171118_142846.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Ten Axor to moim zdaniem najładniejsza wersja tego modelu jaka pokazał się do tej pory(y)a to wszystko dzięki jego malowaniu które bardzo mi się podoba:)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Bardzo fajny zestaw z tym Axorem :) Twoje dodatki na duży plus, tak niewiele potrzeba aby model wyszedł bardziej realny. Idziesz w bardzo dobrym kierunku (y)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Liczyła 60...bo firma padła dobre kilka lat temu.
Szczerze przyznam, że nie wiedziałem o tym fakcie...

Ten Axor to moim zdaniem najładniejsza wersja tego modelu jaka pokazał się do tej pory(y)a to wszystko dzięki jego malowaniu które bardzo mi się podoba:)
Tym bardziej cieszy, że wyszedł on w barwach polskiej firmy:)

Bardzo fajny Polonik. Dobrze, że coś działasz cos w kwestii dodawania od siebie jakichś ulepszeń :) Powodzonka!
To moje początki działania w kwestii ulepszeń, a to, że się podoba mobilizuje do dalszej pracy:)

Ładnie dopieszczony:D(y)Teraz wygląda świetnie.Dużo szczegołow i dokładne wykonanie
Przekonałem się, że niewiele własnego wkładu i czasu sprawia, że model zaczyna urealniać się w kilka chwil:)

Świetny polonik i po Twoich dodatkach na pewno na plus :)
Fajnie, że poloniki istnieją w asortymencie producenta i możemy je troszkę "podrasować":)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Bardzo fajny zestaw z tym Axorem :) Twoje dodatki na duży plus, tak niewiele potrzeba aby model wyszedł bardziej realny. Idziesz w bardzo dobrym kierunku (y)
Rzeczywiście Herpa przyłożyła się do tego Axora, bo i moim zdaniem wygląda przednio:) A z kierunku, który obrałem od niedawna nie zamierzam zawracać:D

To tym bardziej gości w mej kolekcji:)
 

Podobne wątki