• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model fajny , ale tylko dzięki tej naczepie . Malowanie jak dla mnie mocno nawiązuje do Niemieckiego DB schenker .
Oj Bartku, sam ciągnik też jest fajny, choć w malowaniu ubogi bardzo;) Kolorystycznie można faktycznie z daleka pomylić z DB:)

Zestaw bardzo ciekawy. Wielki plus za kontener, jest naprawdę rewelacyjny.
Kontener jak dla mnie świetnie komponuje się z MB a czerwone belki fajnie nawiązują do logo firmy:)

Kontener szczególnie zasługuje na uwagę,świetny jest.Ogólnie kolejny ciekawy zestaw u Ciebie.
Lubię bardzo różnego rodzaju tego typu naczepy, więc nie omieszkałem go ominąć w mojej kolekcji:) Fajnie, że zaciekawił Ciebie;)

Inaczej rzecz ujmując...petarda:D Dzięki Brodagaz:)

Zestaw w tej bieli prezentuje się naprawdę rewelacyjnie(y)i tak jak wspomniał Bartek malowanie bardzo przypomina DB Schenker:)kolejny świetny model w twojej kolekcji.
Jak doświadczenie pokazuje biały też może fajnie się prezentować:)Moim skromnym zdaniem zgadzam się z Twoim zdaniem co do świetności modelu:p

Ciągnik bardzo fajny, kontener kapitalny, ale naczepa to taka sobie... Szczególnie tył...
Maćku, z pierwszym się zgadzam, z drugim również, a z trzecim...hmmm...oczywiście też:D

Bardzo fajne zestawienie. Kontener 40 ft wygląda naprawdę świetnie. Taki model jednak zasługuje na lekkie podmalowanie i podrasowanie bo rzeczywiście belka z tyłu woła o pomstę do nieba :p Ogólnie bardzo mi się podoba, kontener jak i Mercedes, który dla mnie jest jednym z najładniejszych ciągników :)
Ten model w takim zestawieniu przede wszystkim zasługuje na posiadanie, jednak nie ulega wątpliwości, że Herpa trochę dała ciała przy tylnej belce:eek:
Najładniejszy ciągnik (moje zdanie jest zbieżne z Twoim:))wynagradza te mankamenty.

No bardzo podoba mi się ten zestaw. No i sceneria bardzo mi się podoba. Na tym ciemnym podłożu bardzo dobrze wygląda Mercedes.
Ze scenerią troszkę ostatnio eksperymentuję, jednak realne tło chyba najbardziej do mnie przemawia. A do podłoża ciemnego zaadoptowałem coś w rodzaju pianki:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was serdecznie i dziękuję na początku za wszystkie ostatnie Wasze komentarze i oceny :)
Korzystając z wolnego weekendu dziś czas na kolejną prezentację, a w niej w roli głównej model nawiązujący do mojej największej pasji, czyli rolnictwa:)
Przedstawiam Wam Volvo FH z naczepą promującą 100-lecie firmy Krone.


IMG_20171001_143102.jpg

IMG_20171001_142956.jpg

IMG_20171001_142740.jpg

IMG_20171001_142857.jpg

IMG_20171001_142801.jpg

IMG_20171001_143310.jpg

IMG_20171001_143331.jpg

IMG_20171001_143406.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
Zestaw ciekawy ale dużo bardziej zaciekawiło mnie podłoże tej prezentacji. Wygląda jak zalany wodą asfalt przy wiejącym wietrze. Bardzo fajny pomysł. (y)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Podoba mi się ten zestaw. Taki typowy skład do przemierzania krajowych dróg .
Cieszy mnie, że Tobie Bartku się podoba zestaw:) Do krajowych dróg jak ulał:D

Zestaw ciekawy ale dużo bardziej zaciekawiło mnie podłoże tej prezentacji. Wygląda jak zalany wodą asfalt przy wiejącym wietrze. Bardzo fajny pomysł. (y)
Z asfaltem Maćku również to podłoże mi się skojarzyło, ale Twe szersze spojrzenie w tej materii mi zaimponowało:) Faktycznie tak to wygląda jak opisujesz. Tym bardziej cieszę się z mojego pomysłu:)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Świetne te Twoje obie ostatnie prezentacje (y) Mercedes bardzo fajnie zestawiony z tym kontenerem, miałeś się zaopatrzyć w kilka farbek i podmalować co nie co ;)
Volvo swietne i z detalami na tyle naczepy prezentuje się super, tu już brakuje tylko tablic rejestracyjnych ;)
Podłoże do prezentacji też mi się podoba, tak trzymaj (y)
Pozdrawiam
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Świetne te Twoje obie ostatnie prezentacje (y) Mercedes bardzo fajnie zestawiony z tym kontenerem, miałeś się zaopatrzyć w kilka farbek i podmalować co nie co ;)
Volvo swietne i z detalami na tyle naczepy prezentuje się super, tu już brakuje tylko tablic rejestracyjnych ;)
Podłoże do prezentacji też mi się podoba, tak trzymaj (y)
Pozdrawiam
Dziękuję Grześ za dobre słowo:) Co do farbek, to musisz się uzbroić w cierpliwość...tymczasem to brak mi czasu nawet na prezentację;)
AWM jak widać stara się czasami bardziej w tylnych belkach niż Herpa:DMuszę znaleźć kogoś chętnego kto by zaopiekował się rejestracją moich zestawów:) Ktoś chętny???
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Dziękuję Grześ za dobre słowo:) Co do farbek, to musisz się uzbroić w cierpliwość...tymczasem to brak mi czasu nawet na prezentację;)
AWM jak widać stara się czasami bardziej w tylnych belkach niż Herpa:DMuszę znaleźć kogoś chętnego kto by zaopiekował się rejestracją moich zestawów:) Ktoś chętny???
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
9

Dam radę z tym czekaniem :) Mi niestety też brakuje czasu na prezentacje i muszę coś podgonić, co do rejestracji to odezwij się do kolegi @Ciemny mi ostatnio zrobił trochę "blach" ale też musisz znaleźć czas żeby je nanieść na model ;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
9

Dam radę z tym czekaniem :) Mi niestety też brakuje czasu na prezentacje i muszę coś podgonić, co do rejestracji to odezwij się do kolegi @Ciemny mi ostatnio zrobił trochę "blach" ale też musisz znaleźć czas żeby je nanieść na model ;)
Dzięki Grześ za podpowiedź...zaraz napiszę do kolegi. Mam nadzieję, że znajdzie chwilkę, by mi pomóc w rejestracji mojej floty:)

Ciekawy zestaw pokazałeś :)
Cieszy mnie, że Tobie również się podoba;)

Bardzo klasyczny zestaw jaki można spotkać na drogach. Loga Krone na rowerówkach i belce są niby drobnym detalem, a jednak dodają sporo do realizmu modelu.
Lubię takie "pospoliciaki" jeżdżące po naszych rodzimych drogach, a do tego rolnicze akcenty plus szczegóły w postaci napisów Krone, nie mogły mnie odwieść od zakupu:)

Ładny model.Ciekawa kolorystyka i dokładne wykonanie
Przez wykonanie na dość wysokim poziomie, model faktycznie jest niczego sobie, a czarna "buda" nadaje moim zdaniem fajnego charakteru całości:cool:
 

Podobne wątki