• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Model ciekawy, ale niestety kontener jest nie do końca ok... Powinien mieć międzynarodowe oznaczenie (numer), składające się z czterech liter i sześciu cyfr :(... Teraz pytanie, czy to fantazja AWM, czy mają na puszkach swoje wewnętrzne oznaczenia (co defakto eliminuje je z transportu morskiego)...
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model ciekawy, ale niestety kontener jest nie do końca ok... Powinien mieć międzynarodowe oznaczenie (numer), składające się z czterech liter i sześciu cyfr :(... Teraz pytanie, czy to fantazja AWM, czy mają na puszkach swoje wewnętrzne oznaczenia (co defakto eliminuje je z transportu morskiego)...
To nie fantazja AWM...oznaczenia są jak najbardziej rzeczywiste;)
IMG_8001.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Model wygląda fajnie dzięki kolorystyce jak i kontenerowi który od razu przyciąga wzrok(y)a co do tła to ciężarówki na nim też prezentują się znakomicie:D
 
Ostatnio edytowane:

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
O matuchno kochana. Człowiek, który prezentuje samochody i używa nazwy tiry. :eek: Wstyd... :cry::devil: Może wyjaśnisz nam kolego co to są według Ciebie tiry?
Maciek nie denerwuj się tak przecież wiadomo że chodzi o ciężarówki;)a to że napisałem tir(Transport International Routier) nie wiedziałem że aż tak Cię zbulwersuje:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
nie wiedziałem że aż tak Cię zbulwersuje
To nie chodzi o zbulwersowanie. Mnie zależy na propagowaniu prawidłowego nazewnictwa. Szczególnie przez osoby, które mają wiedzę na ten temat. Fakt, że wkurza mnie jak ktoś na ciężarówkę mówi TIR. Sam napisałeś, że TIR to skrót od Transport International Routier czyli Międzynarodowy Transport Drogowy. To była taka międzynarodowa umowa celna na transport międzynarodowy towarów przy pomocy samochodów ciężarowych pozwalająca uprościć procedury celne.
TIR to nie jest określenie samochodu ciężarowego. Zatem proszę o używanie prawidłowych nazw, po to, żeby inni użytkownicy, lub goście czytający te wpisy mogli uczyć się prawidłowego nazewnictwa.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
To nie chodzi o zbulwersowanie. Mnie zależy na propagowaniu prawidłowego nazewnictwa. Szczególnie przez osoby, które mają wiedzę na ten temat. Fakt, że wkurza mnie jak ktoś na ciężarówkę mówi TIR. Sam napisałeś, że TIR to skrót od Transport International Routier czyli Międzynarodowy Transport Drogowy. To była taka międzynarodowa umowa celna na transport międzynarodowy towarów przy pomocy samochodów ciężarowych pozwalająca uprościć procedury celne.
TIR to nie jest określenie samochodu ciężarowego. Zatem proszę o używanie prawidłowych nazw, po to, żeby inni użytkownicy, lub goście czytający te wpisy mogli uczyć się prawidłowego nazewnictwa.
Ok Maćku dzięki za wartościową informacje i za zwrócenie mi uwagi co do pisowni a ja obiecuję że już nigdy nie napiszę o ciężarówce że to tir i już poprawiam tamtą wpadkę;)Pozdrawiam
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dzień dobry Wszystkim :)
Zapraszam Was na sobotnią prezentację świeżego nabytku tj. Mercedesa ACTROS-a w malowaniu firmy
i4 Transportation GmbH & Co. KG.
Zapraszam i serdecznie pozdrawiam :)


IMG_20170930_140440.jpg

IMG_20170930_140553_BURST003.jpg

IMG_20170930_140310.jpg

IMG_20170930_140351.jpg

IMG_20170930_140452.jpg

IMG_20170930_140647.jpg

IMG_20170930_140747.jpg

IMG_20170930_140845.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Zestaw w tej bieli prezentuje się naprawdę rewelacyjnie(y)i tak jak wspomniał Bartek malowanie bardzo przypomina DB Schenker:)kolejny świetny model w twojej kolekcji.
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
Bardzo fajne zestawienie. Kontener 40 ft wygląda naprawdę świetnie. Taki model jednak zasługuje na lekkie podmalowanie i podrasowanie bo rzeczywiście belka z tyłu woła o pomstę do nieba :p Ogólnie bardzo mi się podoba, kontener jak i Mercedes, który dla mnie jest jednym z najładniejszych ciągników :)
 

Podobne wątki