• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Przykuł moją uwagę ten zestaw, podoba mi się forma FH 1 jedynie te lustra psują efekt :( Ale całość jest sympatyczna i podoba mi się :)
Jak tylko dotrą do mnie nowe, właściwe lusterka nie omieszkam się pochwalić nowym wizerunkiem FH:) Najważniejsze, że całość podoba się i też Tobie:)
[DOUBLEPOST=1505758497][/DOUBLEPOST]
Naprawdę świetnie prezentuje się to starsze Volvo z AWM ;) Stralis w barwach Nordtanku też bardzo ładnie wpada w oko.
Nic bardziej nie cieszy gdy model wpada w oko nie tylko jego właścicielowi;) To oznacza dobry wybór zakupowy:D
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.967 2 0
Lubię modele w takim zestawie więc te twoje FH 1 generacji wygląda świetnie i ma fajne malowanie(y) więc śmiało można powiedzieć że AWM postarało się przy tym modelu.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Lubię modele w takim zestawie więc te twoje FH 1 generacji wygląda świetnie i ma fajne malowanie(y) więc śmiało można powiedzieć że AWM postarało się przy tym modelu.
To tylko potwierdza, że nie zawsze AWM stoi na straconej pozycji w rywalizacji z Herpą. A takie dwuczłonowe zestawy również darzę dużą sympatią:)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Nie wiem jak to się stało, ale dopiero dziś odkryłem Twój temat (n)... Pierwszy mój komentarz w tym temacie (na pewno nie ostatni) i z wszystkich prezentacji najbardziej podoba mi się Nordtank w włoskim wydaniu :). Czekam na więcej (y)...
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Nie wiem jak to się stało, ale dopiero dziś odkryłem Twój temat (n)... Pierwszy mój komentarz w tym temacie (na pewno nie ostatni) i z wszystkich prezentacji najbardziej podoba mi się Nordtank w włoskim wydaniu :). Czekam na więcej (y)...
Cała przyjemność po mej stronie:) Jak to powiadają...lepiej później niż wcale;)
Oczywiście zapraszam w me progi a ja postaram się by było ciekawie:D
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was z początkiem nowego tygodnia:)
Z braku czasu troszkę zaniedbałem systematyczność prezentacji, jednak dziś powracam do Was z modelem SCANIA R500 w malowaniu firmy NOR-CARGO z Oslo w Norwegii.
Postanowiłem jednocześnie pokazać Wam poniższy zestaw w całkiem odmiennej scenerii niż dotychczas.
Taki tam mój autorski pomysł;)

IMG_20170925_102754.jpg

IMG_20170925_102937.jpg

IMG_20170925_103218.jpg

IMG_20170925_103615.jpg

IMG_20170925_103724.jpg

IMG_20170925_103837.jpg

IMG_20170925_121457.jpg

IMG_20170925_103906.jpg

IMG_20170925_121524.jpg

IMG_20170925_110226.jpg
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Model jest bardzo ciekawy, ale pucha jest zajebiaszcza. Sposób prezentacji mi niestety nie odpowiada. Moim skromnym zdaniem odwraca uwagę od prezentowanego modelu.W tym przypadku widoczna jest naczepa, a ciągnik poprostu jest.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Popieram kolegę wyżej,fajnie że chciałeś coś zmienić ale faktycznie to tło zdecydowanie odwraca uwagę ;) Model Scanii z takim ciekawym kontenerem i do tego w barwach z Norwegii bardzo mi się podoba.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model jest bardzo ciekawy, ale pucha jest zajebiaszcza. Sposób prezentacji mi niestety nie odpowiada. Moim skromnym zdaniem odwraca uwagę od prezentowanego modelu.W tym przypadku widoczna jest naczepa, a ciągnik poprostu jest.
Popieram kolegę wyżej,fajnie że chciałeś coś zmienić ale faktycznie to tło zdecydowanie odwraca uwagę ;) Model Scanii z takim ciekawym kontenerem i do tego w barwach z Norwegii bardzo mi się podoba.
Za konstruktywną krytyką zawsze jestem ZA:) To moje eksperymentowanie, które również miało wywołać Wasze opinie i oceny. Nigdy się nie upieram przy swoim, więc następnym razem będzie inaczej...a czy lepiej???...się okaże;)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Scania w tym zestawieniu wygląda świetnie kolorystyka przewoźnika mi odpowiada (y) Co do prezentacji to fajnie że chciałeś coś odmienić ale rzeczywiście prezentowany model trochę ginie na tym tle ;)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Zestaw bardzo ładny w tym malowaniu. No a co do scenerii to super że zmieniasz.
Malowanie modelu bardzo szybko przykuwa uwagę i ciężko odmówić było sobie jego zakupu:)
Jak widać nie zawsze zmiana jest na dobre :p
[DOUBLEPOST=1506353574,1506353090][/DOUBLEPOST]
Scania w tym zestawieniu wygląda świetnie kolorystyka przewoźnika mi odpowiada (y) Co do prezentacji to fajnie że chciałeś coś odmienić ale rzeczywiście prezentowany model trochę ginie na tym tle ;)
Mi również odpowiada, do tego stopnia, że zaczynam rozglądać się już za kolejnymi modeli tego przewoźnika:) Chciałem troszkę urealnić prezentowany model a wyszło jak wyszło...kwestia gustu;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Ciężarówki w tle są za duże i zbyt dobrze widoczne, i przez to przytłaczają model. Zmniejsz zdjęcie tła tak, żeby ciężarówki odpowiadały wielkością modelowi i wtedy będzie dużo lepiej. A sam model bardzo ciekawy, szczególnie za sprawą malowania kontenera.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Ciężarówki w tle są za duże i zbyt dobrze widoczne, i przez to przytłaczają model. Zmniejsz zdjęcie tła tak, żeby ciężarówki odpowiadały wielkością modelowi i wtedy będzie dużo lepiej. A sam model bardzo ciekawy, szczególnie za sprawą malowania kontenera.
Dziękuję Maćku za cenną poradę. Pokombinuję w temacie i zobaczymy co z tego wyjdzie:) Na szczęście model się broni:D
[DOUBLEPOST=1506365458,1506364735][/DOUBLEPOST]
Z całości najbardziej podoba mi się sam kontener. Co do sposobu prezentacji jestem podobnego zdania, co poprzednicy.
Fakt, kontener zdecydowanie wyszedł producentowi, choć ciągnik osobiście uważam, że jest również niczego sobie:)
A prezentacja...hmmm...może w końcu komuś się choć troszkę spodoba:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
A prezentacja...hmmm...może w końcu komuś się choć troszkę spodoba:D
Prezentacja się podoba, bo to zawsze lepiej niż bez tła, albo jak w tle czy na podłożu są różne dziwne przedmioty. Jedynie te duże ciężarówki odciągają wzrok od modelu. Zawsze możesz pokombinować z bardziej neutralnym tłem typu krajobraz. ;)
 

Podobne wątki