• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja dziarki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Stralisy lubię i to kolejny, który wygląda bardzo fajnie w tym "delikatnym" malowaniu. Fajnie, że ponaklejałeś ADR-y, ale duży minus za brak podmalowanych świateł.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Stralisy lubię i to kolejny, który wygląda bardzo fajnie w tym "delikatnym" malowaniu. Fajnie, że ponaklejałeś ADR-y, ale duży minus za brak podmalowanych świateł.
Cieszę się Maćku, że kolejny Stralis ucieszył Twe oko:) Pomyślę w końcu na podmalowaniu tych świateł, bo aż mi zaczyna być wstyd przed Tobą:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Pomyślę w końcu na podmalowaniu tych świateł, bo aż mi zaczyna być wstyd przed Tobą:D
No wiesz... Jak pokazujesz model pudełkowy, czyli taki "mint in box" to rozumiem, że nic przy nim nie robisz, ale jak już wklejasz lustra, dajesz oznaczenia to wypadałoby poprawić Herpę i pomalować te lampy w naczepie. :)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
No wiesz... Jak pokazujesz model pudełkowy, czyli taki "mint in box" to rozumiem, że nic przy nim nie robisz, ale jak już wklejasz lustra, dajesz oznaczenia to wypadałoby poprawić Herpę i pomalować te lampy w naczepie. :)
Jestem za, a nawet przeciw;) Jak tylko taki egzemplarz wyjdzie spod mojej ręki pierwszemu Tobie się pochwalę:p
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Twoje modele w bieli prezentują się naprawdę świetnie(y)a te Iveco z tymi dodatkami jak i wszystkimi kalkami dobrze dobranymi kolorystycznie robi świetne wrażenie:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model wart posiadania i może się podobać w tym delikatnym malowaniu. Ale całkowicie podzielam zdanie Maćka.
Podzielam Twe zdanie co do posiadania, malowania, no i oczywiście co do zdania Maćka:)3xtak;)
[DOUBLEPOST=1504901814,1504901389][/DOUBLEPOST]
Twoje modele w bieli prezentują się naprawdę świetnie(y)a te Iveco z tymi dodatkami jak i wszystkimi kalkami dobrze dobranymi kolorystycznie robi świetne wrażenie:)
Jak widać i biel okraszona delikatnym malowaniem może się podobać i można być pod jej wrażeniem:) Cieszę się, że nie tylko "pisanki" się podobają;)
[DOUBLEPOST=1504902145][/DOUBLEPOST]
Mało Ci nam takich "makaronów" w naszej skali , także każdy jest cenny . Ten jak dla mnie kapitalnie się w tej bieli prezentuje . Trzeba będzie się za takim rozejrzeć .
Z "makaronów" to w mojej kolekcji rodzynek jak na ten czas:) Następny za jakim ja się rozejrzę do pary będzie bardziej barwny:)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Jeśli chodzi o cały zestaw to robi na mnie pozytywne wrażenie, podoba mi się malowanie i konfiguracja (y)
Co do malowania świateł to naprawdę nie masz się czego bać ja to robię dla relaksu po pracy ;) farbki kosztują dosłownie 4zł za kolor.
P.S. Mnie też naszło przez Ciebie i kolegę @Brodagaz na Stralisa i nabyłem jak narazie sam ciągnik w czerwieni :D
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Jeśli chodzi o cały zestaw to robi na mnie pozytywne wrażenie, podoba mi się malowanie i konfiguracja (y)
Co do malowania świateł to naprawdę nie masz się czego bać ja to robię dla relaksu po pracy ;) farbki kosztują dosłownie 4zł za kolor.
P.S. Mnie też naszło przez Ciebie i kolegę @Brodagaz na Stralisa i nabyłem jak narazie sam ciągnik w czerwieni :D
Chyba w końcu kupię sobie te farbki i też zacznę relaksować się po pracy;) A efekty moich malowideł wtedy sami ocenicie:D
Czekam Grześ na zestawik jaki skompletujesz z czerwonym nabytkiem:)
[DOUBLEPOST=1504944973,1504944291][/DOUBLEPOST]
Świetne Iveco , lubię malowanie tego przewoźnika (y)
Podzielam Twe zdanie, zdecydowanie malowanie charakterystyczne i szybko rzucające się w oko:)
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Witam Was po dłuższej przerwie:) i zapraszam na prezentację kolejnego modelu, który nie tak dawno do mnie dotarł.
Oto "dwuelementowy" Volvo FH12 420 w barwach duńskiej firmy THERMO-TRANSIT.
Poniżej również zamieszczam zdjęcie podglądowe zbliżonego oryginału jakie znalazłem z pomocą wujka google;)
Dziękuję Wam jednocześnie za dotychczasowe oceny, komentarze i zapraszam do kolejnych:)

Volvo-FH12-Thermo-Transit-Schiffner-300605-02.jpg


IMG_20170916_100526.jpg

IMG_20170916_100718.jpg

IMG_20170916_100915.jpg

IMG_20170916_100935.jpg

IMG_20170916_101001.jpg

IMG_20170916_100832.jpg

IMG_20170916_101114.jpg
IMG_20170916_101242.jpg

IMG_20170916_101254.jpg

IMG_20170916_101634.jpg
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Bardzo spodobał mi się ten model. FH 1 generacji do tego świetne malowanie - me gusta. Jedyne do czego się przyczepie to lusterka psują cały efekt.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Stary FHacz od AWM zawsze mi się podobał i nie inaczej jest w tym przypadku. Model dosyć szczegółowo wykonany względem pierwowzoru, brakuje mi tylko tego napisu Danmark na blendzie. No i te lusterka bym jednak wywalił, o ile nie są na kleju.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Mam i ja ten model ;) Ale nim go zaprezentuję to się jeszcze trochę zejdzie, gdyż długa droga przed nim na mój warsztat ;) a ja modele prezentuję po dłuższej dłubaninie przy nich :p ale gratuluje posiadania bo na prawdę model ma potencjał (y)(y):D
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Stary FHacz od AWM zawsze mi się podobał i nie inaczej jest w tym przypadku. Model dosyć szczegółowo wykonany względem pierwowzoru, brakuje mi tylko tego napisu Danmark na blendzie. No i te lusterka bym jednak wywalił, o ile nie są na kleju.
Można by się było pokusić i dopieścić model względem oryginału...może kiedyś się zmobilizuję i to uczynię;) A lusterka w przyszłości są do wymiany.
[DOUBLEPOST=1505640724,1505640025][/DOUBLEPOST]
Mam i ja ten model ;) Ale nim go zaprezentuję to się jeszcze trochę zejdzie, gdyż długa droga przed nim na mój warsztat ;) a ja modele prezentuję po dłuższej dłubaninie przy nich :p ale gratuluje posiadania bo na prawdę model ma potencjał (y)(y):D
Nie mogłem sobie odmówić posiadania tego modelu, a jak na AWM wykonany jest bardzo starannie. Nie mogę się już doczekać kiedy Twój z warsztatu zjedzie do prezentacji:)
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Fakt, ostatnio zakupiłem model który docelowo trafi do mojej kolekcji po paru przeróbkach i forma FH pierwszej generacji jest znacznie lepsza od tej którą oferowała Herpa, a już szczególnie jeśli chodzi o niższą kabinę Globetrotter.
 
OP
OP
dziarka

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Forma FH 1 generacji od AWM jest bardzo urocza . Mi się model bardzo podoba .
Nie ma co...AWM ten model po prostu wyszedł. Bałem się, że w rzeczywistości będzie wyglądał gorzej, ale to tylko były niepotrzebne obawy. Aukcji nie odpuściłem i model gości wśród innych posiadanych przeze mnie:)
[DOUBLEPOST=1505673933,1505673608][/DOUBLEPOST]
Fakt, ostatnio zakupiłem model który docelowo trafi do mojej kolekcji po paru przeróbkach i forma FH pierwszej generacji jest znacznie lepsza od tej którą oferowała Herpa, a już szczególnie jeśli chodzi o niższą kabinę Globetrotter.
Mam nadzieję, że się wkrótce pochwalisz się swoim egzemplarzem i po raz kolejny utwierdzimy się, że na tym polu Herpa przegrała;)
 

Podobne wątki