• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja---Dominik428

OP
OP
Dominik428

Dominik428

Użytkownik
Reakcje
38 0 0
#47
Witam po kolejnej dłuższej przerwie :p Jakiś czas temu udało mi się zrealizować cel, jakim było zdobycie do swojej kolekcji modeli w barwach Poll-Nussbaumer, tak więc poniżej trochę zdjęć, i mam nadzieję że teraz regularnie coś od siebie będę dodawał :cool: Pozdrawiam :)
DSCN0085.JPG
DSCN0086.JPG
DSCN0088.JPG
DSCN0089.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#50
Fajne te miniatury. Biało-niebieskie ciągniki wyglądają naprawdę dobrze. Popieram przedmówców, Scania ciekawiej się prezentuje.
 
OP
OP
Dominik428

Dominik428

Użytkownik
Reakcje
38 0 0
#53
Witam, dziękuję za komentarze :) Dziś zaprezentuję model Mercedesa Arocs-a, który trochę odbiega od oryginału i powstał przy współpracy z Michałem z MM Models (piękna robota:love:) i betoniarnią Trans-Lis-Bet :podstepny:

Oryginał:
20180414_112106 mini.jpg

Model:
DSCN0078.JPG
DSCN0047.JPG

I mała zapowiedź przyszłych (pewnie na nich się nie skończy:p) modeli w tych barwach:
DSCN0080.JPG

Pozdrawiam Dominik :p
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#58
Kapitalny model zrobiliście. Lubię takie modele, które mają pierwowzór w rzeczywistości, a zrobione cieszą bardziej bo są unikatowe. (y)
 

Podobne wątki