• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja---Dominik428

Reakcje
38 0 0
#1
Witam poniżej pragnę zaprezentować swoją jak narazie skromną kolekcję ciężarówek w skali 1-87.

MAN TGX V8 XXL "W.MAYER SCHWERTRANSPORTE"
DSC_0019.jpg


DSC_0018.jpg


DSC_0020.jpg



MAN TGX XLX "MAN PROFIDRIVE"
DSC_0021.jpg


DSC_0022.jpg


DSC_0023.jpg


DSC_0024.jpg



MAN TGX XXL EURO 5 "GARTNER KG"
DSC_0025.jpg


DSC_0026.jpg



MAN TGS LX EURO 6
DSC_0027.jpg


DSC_0028.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#3
Witam na forum.
Ciekawe modele pokazujesz , ale moja rada nie wszystko na raz, bo po pierwsze ciężko komentować a po drugie wypstrykasz się w tydzień i nie będziesz miał co pokazywać.;):)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#5
Witam nowego kolegę :);) Fajne modele zaprezentowałeś ale nie potrzebnie wszystkie naraz ,popieram kolegę w całej wypowiedzi ,ja tylko dodam od siebie że baw się razem z nami ,pokazuj i komentuj u innych .:)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#6
Witaj na forum . Widzę miłośnik mana , modele bardzo fajne . Mam dla Ciebie kolego propozycje , skasuj ten temat i pokazuj modele pojedynczo w nowym temacie . Więcej zabawy będzie .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#7
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj tematy innych użytkowników, a tak w ogóle to baw się dobrze. :)
A co do prezentacji, to tak jak koledzy już napisali, powoli, spokojnie, po jednym modelu i to najlepiej w kilku ujęciach, bo za chwilkę nie będziesz miał co pokazywać.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.478 158 2
#8
Witamy na forum.
Moim koledzy już wszystko napisali, więc w skrócie napiszę...
poczytaj co napisali i weź sobie to do serca.
Miłej zabawy....
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#9
Również witam Cię w gronie. Trochę się rozpędziłeś jak na pierwszą prezentację, ale nie martw się, sam tak też zrobiłem na początku. :ROFL: Moją uwagę zwrócił Man ProfiDrive, jakoś do tej pory nie miałem okazji mu się przyjrzeć. Niby kolejna pokazówka, ale kolor w połączeniu z detalami, a szczególnie logami Fliegla robi wrażenie.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Dużo dużo dużo, prawdziwa MANia MANów :D
Każdy zestaw na pewno znalazł jakiegoś fana, mnie urzekła fotka grupowa, więc jestem zdania, iż faworyta brak, wszystkie piękne (y)(y)(y)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#16
Czarny F 2000 pięknie się prezentuje w czarnym kolorze:) ,bardzo dostojnie(y) .nowy Man także mi się bardzo podoba(y) i będzie musiał zagościć i u mnie w kolekcji :);),jakbyś pokazywał jeszcze widok z boku i tyłu pojazdów było by super.(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#17
Czarny bardzo fajny i wcale nie ustępuje młodszemu bratu. Fotki rodzinne bardzo fajne.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#19
Świetny ten Man. Bardzo fajnie zrobiony. Dużym plusem jest możliwość wykipowania w różne strony. Przypomina trochę konstrukcję jaką zastosowało ME-MO w swoich wywrotkach. Podoba się. (y)
 

Podobne wątki