• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Scania jest świetna, natomiast naczepa, jak już parę razy napisałem, zupełnie odstaje formą od nowych modeli. Dużym plusem jest piękne wymalowanie tej naczepy, łącznie z pomalowaniem tyłu, co w herpowskich modelach nie często się zdarza.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Przepraszam, że zaniedbałem temat, niestety dioramka zaliczyła unfall z szafy i wymaga naprawy. :mad::( Ewentualnie będzie trzeba pomyśleć nad nową. Modeli nie przybyło mi w ostatnim czasie zbyt wiele, ale mam jeszcze kilka zdjęć zrobionych wcześniej.

Hungarocamion został założony w 1966 roku jako narodowy przewoźnik Węgier, często porównywany do naszego Pekaesu. W 2002 roku firma została wykupiona, a nazwę zmieniono na Wabberers.

Oryginał:
https://flic.kr/p/7W71gZ
Zobacz załącznik 296608 Zobacz załącznik 296609 Zobacz załącznik 296610 Zobacz załącznik 296611
Bardzo fajny ten Twój wątek, dzięki za dużo informacji odnośnie historii i transformacji różnych spedycji.
A tę magnumkę to chyba przejąłeś pod C.H. Auchan ode mnie ;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Piękny jest ten model i do tego bardzo realnie załadowany. Co chwilę widzę tutaj w A jak jedzie jakiś zestaw Hodlmayr. Miniaturka z racji zabudowy pewnie nigdy u mnie nie zaparkuje, ale miło chociaż u Was obejrzeć takie ciekawostki w H0...
 

Podobne wątki