• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
W ten niedzielny poranek pragnę Wam zaprezentować mój pierwszy zestaw z "najnowszym" dzieckiem Herpy. Iveco Stralis XP w barwach włoskiej firmy Multipli Arcese. Kiedyś prezentowałem już Scanię w tych barwach.

DSCN9111.jpg
DSCN9114.jpg
DSCN9119.jpg
DSCN9122.jpg
DSCN9118.jpg
DSCN9123.jpg
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Jeden z ciekawszych zestawów Herpy w ostatnim czasie. Fajnie że zastosowali koła z czarnymi piastami i "kołpakami" z przodu, bo to bardzo charakterystyczny element dla Iveco. Do ideału brakuje tylko pomalowania paru detali, rejestracji i białych, ukośnych paseczków na zderzakach w obu ciągnikach.
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Nie jestem super fanem Iveco, ale ten model podoba mi się ze względu na kolorystykę. Idealnie dobrane kolory, czarne piasty ładnie tonują cały zestaw. A fotka grupowa jeszcze lepsza. Nie ukrywam, że Scania podoba mi się bardziej ;)
 
Reakcje
10.675 67 1
Pięknie się ta scania prezentuje i herpa częściej by mogła takie fajne modele robić . Nie wiem dlaczego , ale myślałem że będzie miała podwozie 6x2 . Nawet sprawdziłem jak to w zapowiedziach było . Okazało się że w takiej wersji była zapowiedziana .
 

Podobne wątki