• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jako że mamy piękny i wyjątkowy dzień, to pora odkurzyć ten wątek. Dawno się tutaj nic nie działo, ale w końcu trafiło do mnie coś nowego. MAN TGX z holenderskiej firmy Zandbergen zajmującej się transportem ciężarówek. Posiadają głównie pojazdy marki Scania, Volvo, oraz Man.

Zdjęcie: roordink.nl

MAN_TGX_23.460_geleverd_aan_Zandbergen.jpg
DSCN8859.jpg
DSCN8856.jpg
DSCN8861.jpg
DSCN8863.jpg
DSCN8865.jpg
DSCN8867.jpg
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Dzisiaj coś znalezionego w niespodziance. Volvo w barwach niemieckiej firmy F. A. Kruse jun. Przyznam że Herpa zrobiła ten model w najgorszej możliwej konfiguracji z piwną naczepą, gdyż firma ciąga głównie chłodnie, firanki i tankpuszki, które wyglądają o niebo lepiej.

DSCN8870.jpg
DSCN8871.jpg
DSCN8872.jpg
DSCN8874.jpg
DSCN8876.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Ciągnik, rzeczywiście..., wygląda świetnie.
Przyznam że Herpa zrobiła ten model w najgorszej możliwej konfiguracji z piwną naczepą, gdyż firma ciąga głównie chłodnie, firanki i tankpuszki, które wyglądają o niebo lepiej.
No to w takim razie nie pozostaje nic innego jak podmiana naczepy i będziesz miał zestaw jak z drogi zdjęty. ;)
 
Reakcje
10.674 67 1
Trzeba przyznać że ciagniki mają bardzo fajne to malowanie , aczkolwiek brakuje w nich takiej kropki nad i . Natomiast jeśli chodzi o naczepę to dla mnie jak najbardziej może być . Miła odskocznia od tego z czym mamy do czynienia codziennie . Swoją drogą to ten model i u mnie gości , trafiony w niespodziance ;)
 

Podobne wątki