• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
Cóż tu innego napisać, skoro przedmówcy napisali wszystko. Po prostu piękny model. Im więcej na niego patrzę, tym bardziej żałuję, że nie zdecydowałem się na zakup...
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Model bardzo ciekawy i robi wrażenie, zresztą tak samo jak w 1:1 , który też miałem okazję widzieć. :) Co do poprzedniej prezentacji, to dzięki za info, bo nawet do głowy by mi nie przyszło, że Herpa (przypadkiem?) zrobiła "polonika"... :ROFL:
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Firma Nicromet z siedzibą w Bestwince zajmuje się przerobem złomu i produkcją aluminium w różnej postaci. Oddziały i zakłady produkcyjne znajdują się w Oświęcimiu i Skawinie, a także Ostrawie i szwajcarskim Lauernalp. Nicromet posiada również własną flotę składającą się głównie z MANów i Mercedesów. Do transportu wspomnianego ciekłego aluminium wykorzystywany jest zestaw bazujący na Actrosie ClassicSpace i specjalistycznej naczepie do przewozu kadzi. W naszym kraju jest to bardzo rzadko spotykany rodzaj transportu i sprzęt.

Jako że firma jest z mojej okolicy to zdarza mi się spotykać ich pojazdy. Kiedyś do przewozu tych kadzi wykorzystywali Tatrę 815.

Tekst i zdjęcie: nicromet.pl

logistyka.jpg
DSCN8637.jpg
DSCN8638.jpg
DSCN8639.jpg
DSCN8641.jpg
DSCN8643.jpg
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Piękny jest ten polonik ;) Szczególnie podoba mi się ten Actros w niskiej kabinie i przewożony ładunek jakim specjalizuje się ta firma.Na szczęście też skusiłem się na ten model :)
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Model warty posiadania ze względu na polskie malowanie oraz specyfikację przewozu. Firma zmienia delikatnie barwy, że dali pomarańczowe akcenty? Dla mnie srebrny lepiej by się prezentował jak to było w zapowiedzi.
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Firma zmienia delikatnie barwy, że dali pomarańczowe akcenty?
Dokładnie, jakiś czas temu zmienili trochę malowanie swoich aut i pojawiły się te pomarańczowe paski. Niestety Herpa robi tą wersje Actrosa tylko z kabiną pod autotransporter, no i wyszło, jak wyszło. Ale i tak dla mnie super. PJ wygrzebał w czeluściach netu to:

Zdjęcie z facebook.com/AtelierDruku

15875420_937209533045967_8053029757285608219_o.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Dokładnie, jakiś czas temu zmienili trochę malowanie swoich aut i pojawiły się te pomarańczowe paski. Niestety Herpa robi tą wersje Actrosa tylko z kabiną pod autotransporter, no i wyszło, jak wyszło. Ale i tak dla mnie super.
Dziękuję za odpowiedź i do tego fotki. W sieci znalazlem z paskami konia ale tylko MANy.
Nie zmienia to faktu, że każdego polonika warto mieć w kolekcji.
 

Podobne wątki