• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Skoro lany poniedziałek, to przydałoby się coś do wożenia cieczy. Przy okazji prezentacji nowej Scanii w barwach Anhalta, postanowiłem wrócić do tego modelu. Daf który pokazał się skromnie na pierwszej stronie tematu, a jest jednym z pierwszych modeli w mojej kolekcji. Przy okazji zdałem sobie sprawę, że jest on u mnie już ponad jedenaście lat, gdyż ukazał się w marcu 2007 roku. Tutaj razem ze Scanią i w małej zamianie. Postanowiłem też pójść za Waszym głosem i zdemontowałem międzyosiówki w Rce, faktycznie lepiej to wygląda. :)

Zdjęcie: Coen Fourdraine/flickr

14603890146_b9593620ef_b.jpg
DSCN8505.jpg
DSCN8508.jpg
DSCN8510.jpg
DSCN8511.jpg
DSCN8514.jpg
DSCN8516.jpg
DSCN8517.jpg
DSCN8519.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Co ja mogę innego powiedzieć o tych modelach niż tylko to że są świetne :D Daf świetnie się prezentuje . Scanii faktycznie zdjęcie tych osłon dużo daje . Bardzo fajne scenki jeśli chodzi o zmianę naczep (y) Swoją drogą jak ten czas szybko mija . Ja pamiętam jak kupiłem pierwszy model . Przecież to prawie 14 lat temu było :D
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Kolejna miniatura, która nieśmiało pokazała się tam kiedyś na początku, a dla mnie ma znaczenie szczególne. Jest to pierwszy zakupiony przeze mnie model, od którego wszystko się zaczęło. Renault Premium w barwach Alfred Talke, wydane w grudniu 2006 roku.

DSCN8535.jpg
DSCN8537.jpg
DSCN8538.jpg
DSCN8539.jpg
DSCN8540.jpg
 

Podobne wątki