• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Pierwsza scania z poprzedniej strony to model, na który od zawsze chorowałem i mega mi się podoba, niebieski metalik w połączeniu z chromowaną cysterną według mnie wydaje się być połączeniem doskonałym! Jeśli chodzi zaś o dwa modele nowej scanii to według mnie wygrywa Anhalt, obydwie mają w sobie coś ciekawego, jedna jest w pusher'ze, druga natomiast nie ma spoilerów, ale chyba jednak bardziej mi podchodzi ten niebieskawy metalik niżeli wywrotka... :LOL:
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ostatnie dwa pokazane modele też już u mnie parkują. Scania Anhalt wg. mnie jest MEGA "kozacka" i zachorowałem na nową chorobę, która objawia się zbieranie modeli w tych właśnie barwach... :sick:
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Jak zwykle rewelacyjny model w tym malowaniu i na szczęście też go posiadam ;) Choć jedno co mnie zdziwiło porównując poprzednie modele tego przewoźnika że w tym modelu nie jest tak ładnie dopracowany tył naczepy ale wiadomo jak to bywa i też nie jestem z tych co się tego czepiają ;) Wracając do poprzednich prezentacji w nowym roku to wszystkie 3 modele pokazałeś kapitalne,świetnie zacząłeś rok :)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
No to Volvo jest naprawdę świetne :) jest co podziwiać. Tylko zastanawia mnie jedno, czemu Herpa wypuściła model volva w którym z przodu mamy logo Volva 2 razy? na "grillu" i pod szybą? Osobiście nie spotkałem jeszcze nigdy takiego FHacza w realu który miał by 2 loga umieszczone tak jak w tym modelu :p
 

Podobne wątki