• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Świetne miniaturki, prawie jak produkowane w Niepołomicach MAN'y z zabudowami Meilera które powstają dosłownie przez płot z fabryką :).

PS: Masz pod ręką te solówki jeszcze? Jaka jest długość samej zabudowy (najlepiej tej niebieskiej)?
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
A idź Pan w piz.... daleko z takimi prezentacjami :D Modele z ManShop zawsze się świetnie prezentują . Ten żółty jest piękny , ale fotka z tym niebieskim położyła mnie na kolana . Pięknie razem wyglądają :love:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Piękne te Many. Lubię tak wykonane modele. Na wspólnych fotkach wyglądają rewelacyjnie. Chciałoby się mieć takie w swojej kolekcji... (y)
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Aż żal będzie cokolwiek ładować :D...
No to będzie chyba trzeba wozić pszczoły luzem. ;)

Elegancki Maniek , a za oknem u Damiana lato na fotach a mi dziś śnieg na plecy padał jak grzebałem w Land Roverze :)
Jak robiłem dzisiaj te zdjęcia, to też mi pruszyło. :) W tle widać nawet resztki pokrywy śnieżnej, która dopiero co zniknęła, a kilka dni temu było jeszcze tak (na górach dalej jest):

20171129_083720.jpg
 

Podobne wątki