• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Angermayr Spedition&Logistik jest rodzinną austriacką firmą działającą na rynku od ponad sześćdziesięciu lat. Obecnie flota opiera się wyłącznie na marce Daf w ilości około 130 pojazdów. Angermayr posiada oddziały w Czechach oraz Polsce, a konkretnie w Warszawie.

Zdjęcie: bartees111

bartees111.jpg
DSCN8343.jpg
DSCN8344.jpg
DSCN8345.jpg
DSCN8346.jpg
DSCN8348.jpg
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Jeden z ciekawszych DAF'ów XF Euro6 od Herpy, gratuluje nabytku. Teraz pozostaje do kompletu dobrać drugi identyczny zestaw tylko w starych barwach :).

Swoją drogą, ciekawe dlaczego ten przewoźnik odszedł od swoich starych barw, były bez wątpienia bardziej charakterystyczne.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Pięknie wykonany model jak i barwy super choć poprzednie malowanie tego przewoźnika chyba ciut bardziej mi się podobało ;) Na szczęście też stałem się posiadaczem tego DAFa.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Rewelacyjnie się prezentuje ten daf w tym malowaniu . Fajny odskocznik od tych zielonych . Swoją drogą ciekawe czy na stałe już tak będzie czy to tylko taki jednorazowy projekt na kilka aut .
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Damian myślałem że pierwszy zaprezentuje ten model ale się nie udało:(model wygląda kapitalnie w tym malowaniu dlatego też go posiadam w swojej kolekcji i wkrótce go zaprezentuje;)
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Czas na obszerniejszą prezentację tego, co znalazłem w herpowskiej niespodziance. Daf XF Euro 6 w malowaniu holenderskiej firmy Jan Tromp, zajmującej się transportem na terenie krajów Beneluksu, niemiec, Anglii i Francji, a także przeniesieniami maszyn przemysłowych, usługami dźwigowymi i wynajmem wózków widłowych. Sam tabor to samochody marek Daf, Renault, Volvo i Scania w różnych konfiguracjach.

Zdjęcie: Wim Verspaandonk

62beb5bd6e485fe8e78eb25a5a4144e1--transport-pictures.jpg
DSCN8367.jpg
DSCN8368.jpg
DSCN8369.jpg
DSCN8370.jpg
DSCN8373.jpg
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Kolorystyka malowania tego przewoźnika zdecydowanie jest oryginalna, a DAF w tych barwach zasługuje na szczególną uwagę. Zestaw z Eindhoven fajną niespodzianką:)(y)
 

Podobne wątki