• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#1
Na początku witam wszystkich. Trafiłem tu przypadkiem dzięki jednemu z użytkowników. ;) Niektórzy mnie chyba znają, widzę kilka znajomych osób. Będę tutaj prezentował modele ze swojej skromnej kolekcji, na początek kilka starszych zdjęć, z czasem pokażę nowsze modele.

IMG_1186.JPG

Daf_XF_105_SSC_Finkl.JPG

MAN%20Universal%20Rheinkalk.JPG

MAN_TGX_vlist_1.jpg

Volvo_FH12_Den_Hartogh.JPG

Scania_124L_VOS.JPG

r_interliner_1.jpg

cf_anhalt_1z.jpg

IMG_1178.JPG

przod_2.jpg


Mam nadzieję, że się spodoba. :)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Witaj na forum. Mocne wejście. Dużo modeli na raz pokazujesz. Wszystkie bardzo fajne i każdy ma coś w sobie. Wszystkie mi się podobają.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#7
Kolejne ciekawe modele. Same ciekawe malowania. Co jeden to fajniejszy.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#10
Kilka fajnych kąsków zaprezentowałeś.Najbardziej mi się podobaja obydwa Volva z AWMu z naciskiem na to w malowaniu Ewalsa.Herpa ze swoim modelem pozostaje daleko z tyłu.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#11
Panie pomału z tym prezentacjami bo zawału serca dostanę od takich jednorazowych strzałów :ROFL: Bardzo dużo pięknych modeli pokazałeś , ciężko jest mi wybrać który mi się najbardziej podoba bo wszystkie bym u siebie widział . Pokazuj nam po 2- max 3 modele w jedeej prezentacji i dawaj więcej zdjęć jednego , będziemy mieć więcej zabawy z oglądaniem .
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
No modele można powiedzieć "na grubości" :p Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć, że jest tu jakiś model,co by mi się nie podobał ;)Extra, i oby tak dalej :)
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#13
No dobra, to trochę zwolnimy tempa. :D

Dafik ze względu na malowanie dla mnie sentymentalny, ale posiada też rzadki szczegół. Naczepa to chłodnio-firanka.
Daf%2095%20ATi%20Portmann.jpg

Daf%2095%20ATi%20Portmann_agr.jpg

Daf%2095%20ATi%20Portmann_tyl.jpg

Kilka tyłeczków poprzednich modeli:
MAN_TGX_XLX_Gartner_kg_2.JPG

tyl_2.jpg

Volvo%20FH12%20CJ%20International%20tyl.JPG

IMG_1180.JPG
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#17
Wszystkie modele z górnej półki. Niektóre z nich już mam, a na kilka przyjdzie odpowiedni czas, żeby je mieć. A niesamowite wrażenia zrobiły na mnie też zdjęcia same w sobie. Rewelacyjne.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#19
Piękne fotki robisz. Modele oczywiście też fajne. Trudno wybrać faworyta, bo wszystkie mi się podobają.
 

Podobne wątki