• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Ooo taaak! Dinges... Firma z mojej listy życzeń. Jest co najmniej jeden w tych barwach, który kiedyś zagości u mnie. :D Ja jeszcze wrócę do poprzedniej prezentacji. Długo zastanawiałem się , w jaki sposób można wykorzystać te nietypowe "kontenery" (numery typowe dla transportu kontenerowego). Świetny film i bardzo dobry na połączenie transportu kolejowego z drogowym.
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Małe odświeżenie tematu w postaci jednego z ostatnich nabytków, Scanii S od znanego producenta orurowań do ciężarówek Trux.
Życzę Wam aby ten świąteczny czas upłynął w spokoju i rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok obfitował w same przyjemności, szczególnie te w odpowiedniej skali. ;)

DSCN9413.JPG
DSCN9415.JPG
DSCN9416.JPG
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Prezentuje się ładnie, w zapowiedziach przez moment myślałem, że jest to zamaskowany prototyp. Przymierzałem się również do zakupu ale niestety przegrała z innymi :( a szkoda bo u Ciebie wygląda super.
Mój pomysł na ogon to firanka z kalkami takimi jak na koniu, co o tym myślicie?
 

Podobne wątki