• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
"Polonika" zawsze warto mieć, tym bardziej, że to Scania :gwizd: Kolorystyka piękna, felgi w ciągniku też, ale szkoda, że herpa zapomina o felgach w naczepie.
A co do firmy to źle mi się kojarzy przez pewien program na TVN Turbo, gdzie kierowca nie wiedział, jak rozciągnąć właśnie taką naczepę....
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Na odświeżenie tematu coś z najnowszych dostaw. Mój pierwszy Arcos z dosyć ciekawą naczepą i kontenerem do intermodalnego transportu kruszyw. System ten jest wykorzystywany przy budowie podziemnego dworca kolejowego w Stuttgarcie. Ponizej również znaleziony przeze mnie filmik, na którym ukazano jak to wygląda.


DSC04405.jpg
DSC04406.jpg
DSC04407.jpg
DSC04408.jpg
DSC04409.jpg
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Volvo FH Ingo Dinges z najnowszego wypustu Herpy, to pierwszy model w barwach tego przewoźnika u mnie. Nie jest może tak spektakularny, jak poprzednie, ale wyróżnia się swoimi charakterystycznymi kolorami.

Zdjęcie: Tompa Armando

49024283658_8a41c592f4_b.jpg
DSC04412.jpg
DSC04416.jpg
DSC04418.jpg
DSC04419.jpg
DSC04421.jpg
 

Podobne wątki