• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Damiana

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Ciągnik zrobiony świetnie i wygląda naprawdę rewelacyjnie. Czarny tuning tylnych świateł naczepy nie przemawia do mnie ale całość miniatury na duży plus.

dziarka

Aktywny użytkownik
Scania w barwach dostawy paliw wygląda przednio, zaś Volvo sprzęgnięte z wywrotką robi super wrażenie (y) Fajnie, że Herpa co raz bardziej dopieszcza swe modele:) Gratuluję nabytków i jak zawsze świetnych ujęć (y)

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Właśnie ukazał się model kolejnej Scanii w barwach Jensa Bode. Tym razem już nowej generacji. Z początku nie mogłem się przekonać do ich wykonania tego zestawu, ale teraz myślę że ma to swój klimat.

Zdjęcie: Truck-Ingo

35528513722_2d5f5c6d42_k.jpg
DSCN8667.jpg
DSCN8668.jpg
DSCN8671.jpg
DSCN8672.jpg
DSCN8673.jpg
DSCN8674.jpg
DSCN8675.jpg

kosmo83

Znany użytkownik
Damian z prezentacją tego modelu wyprzedziłeś nas wszystkich a myślałem że będę pierwszy:pale nie ma się co dziwić bo model wygląda rewelacyjnie i każdy chyba chce mieć go w swojej kolekcji:)herpa postarała się przy tym modelu malowanie w barwach Jeans Bode wygląda świetnie na każdym modelu(y).