• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Damiana

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Skoro lany poniedziałek, to przydałoby się coś do wożenia cieczy. Przy okazji prezentacji nowej Scanii w barwach Anhalta, postanowiłem wrócić do tego modelu. Daf który pokazał się skromnie na pierwszej stronie tematu, a jest jednym z pierwszych modeli w mojej kolekcji. Przy okazji zdałem sobie sprawę, że jest on u mnie już ponad jedenaście lat, gdyż ukazał się w marcu 2007 roku. Tutaj razem ze Scanią i w małej zamianie. Postanowiłem też pójść za Waszym głosem i zdemontowałem międzyosiówki w Rce, faktycznie lepiej to wygląda. :)

Zdjęcie: Coen Fourdraine/flickr

14603890146_b9593620ef_b.jpg
DSCN8505.jpg
DSCN8508.jpg
DSCN8510.jpg
DSCN8511.jpg
DSCN8514.jpg
DSCN8516.jpg
DSCN8517.jpg
DSCN8519.jpg

Co ja mogę innego powiedzieć o tych modelach niż tylko to że są świetne :D Daf świetnie się prezentuje . Scanii faktycznie zdjęcie tych osłon dużo daje . Bardzo fajne scenki jeśli chodzi o zmianę naczep (y) Swoją drogą jak ten czas szybko mija . Ja pamiętam jak kupiłem pierwszy model . Przecież to prawie 14 lat temu było :D

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Kolejna miniatura, która nieśmiało pokazała się tam kiedyś na początku, a dla mnie ma znaczenie szczególne. Jest to pierwszy zakupiony przeze mnie model, od którego wszystko się zaczęło. Renault Premium w barwach Alfred Talke, wydane w grudniu 2006 roku.

DSCN8535.jpg
DSCN8537.jpg
DSCN8538.jpg
DSCN8539.jpg
DSCN8540.jpg