• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Temat trochę ucichł, ponieważ w ostatnim czasie nie przybywa mi nowych modeli. Niestety Herpa nie zaskakuje mnie niczym wartym szczególnej uwagi. ;) Jednakże przypadkiem niedawno dorwałem model, który od dawna budził moje zainteresowanie. Historii tej firmy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Sam model został wypuszczony we wrześniu 2001 roku w ilości 500 sztuk.
Życzę wszystkim spokojnych i rodzinnych świąt. :)

Zdjęcie: hankstruckpictures.com

25.jpg
DSCN7654.jpg
DSCN7647.jpg
DSCN7649.jpg
DSCN7651.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Bardzo fajny model polskiego przewoźnika. Dobrze, że w ogóle powstał. Podoba mi się. Szkoda, że tak mało modeli PEKAESU jest dostępnych na rynku.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Gratuluję nabytku , mimo upływu lat jest świetny , chwalić się nie będę ale moje pierwsze kroki za kierownicą ciężarówki ( nie licząc Stara 28) to właśnie Volvo FH i to w barwach PEKAESU , dodam że wtedy to była nówka sztuka :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Piękny model, mam taki sam i jak już pisałem w swoim temacie, znalazłem go przypadkiem , gdzieś w "internetach" . Był podpisany jako "samochodzik ciężarowy". Pani sprzedała mi go za UWAGA! 30 zł... Stan pudełkowy...
Jest jedno ale, dlaczego u mnie jest czarna belka, a u Ciebie kozak? :mad:
Przypominam, że swojego wyjąłem z pudełka i był w stanie fabrycznym , z lusterkami, kontrolkami jakości itd.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Bardzo fajny kolorystycznie zestaw. Jedyne co mi się nie podoba to niebieskie tylne światła. ;) No chyba, że są to niebieskie szyby, za którymi są kolorowe diody. :D
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Przez chwile myślałem nad tym modelem, ale czekałem aż u kogoś na forum się pojawi - po Twojej prezentacji mam mieszane uczucia - niby fajny kolorystycznie, z tą pucha wygląda całkiem, ale jakościowo Herpa się nie rozwija moim zdaniem, niestety... trochę to wszystko plastikowo wypada
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Piękną nowość nam zaserwowałeś ;) Model nowej Scanii jak najbardziej mi się podoba.Zestawie kolorów malowania z tym kontenerem wygląda bardzo korzystnie ;)
 

Podobne wątki