• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana - autobusy

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#26
Ale przednia szyba jak i boczne przednie nie mogą być przyciemniane, żeby nie ograniczać widoczności kierowcy.
Poszli po najmniejszej linii oporu. Przezroczyste bądź przyciemniane w niewielkim stopniu mogą być z przodu. W 1:1 szyba boczna kierowcy i drzwi czołowe dla pasażerów sa lekko przyciemnione. Pozostale sa praktycznie czarne.
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#27
Po dłuższym zastanowieniu i obejrzeniu prezentacji kolegów z forum, również postanowiłem nabyć Ikarusa 255. To mój pierwszy model produkcji Brekiny i jestem pozytywnie zaskoczony jakością jego wykonania. Tamten Man z Rietze to przy nim kaszana. ;):rolleyes:

DSCN8837.jpg
DSCN8839.jpg
DSCN8840.jpg
DSCN8841.jpg
DSCN8843.jpg
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#31
Ja czekam na wersję miejską .
Też tak sobie wpierw mówiłem i było warto. :D Ale 260 i 280 to już będzie hit, jeśli wyjdzie kiedyś.

Rzeczywiście jest świetnie wykonany, już porównując zdjęcia zgodnie z Twoją sugestią widać różnicę (y)
No niestety ale tym Manem jestem rozczarowany. Wystarczy przyglądnąć się zdjęciom. Zielone prześwity na pomarańczowym lakierze wyglądają okropnie, a przednie lampy to już tragedia. O wielkiej rysie na szybie czołowej już nie wspominam, bo tylko to nieprzepisowe przyciemnienie ratuje sytuacje. :ROFL: Rietze coraz bardziej schodzi na psy. Niby made in germany, a dla porównania Brekina robi modele w Chinach... :X3:
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#37
Ikarus jest przepiękny,nie spodziewałem się że aż tak dobrze będzie wyglądał na żywo.Teraz tylko muszę czekać na swojego :) Flixbus malowanie ma bardzo oryginalne dzięki czemu się wyróżnia i mi się podoba.Też teraz często widuje tego przewoźnika u siebie w mieście.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 3
Autobusy 8
Autobusy 29
Autobusy 122

Podobne wątki