• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Batonika

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Fajne malowanie ma ten przewoźnik. Sam jeszcze parę lat temu miałem ochotę uzbierać modele w tych barwach, ale jakoś mi nie wyszło i zarzuciłem projekt. Naczepa rzeczywiście, trochę odstaje, ale całość z tankpuszką wygląda bardzo fajnie.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dość oryginalne kolorystycznie malowanie floty tego przewoźnika. Z pewnością rzucające się w oczy. Całość jakoś mi się gryzie w kolorach, lecz biorąc "na tapetę" konstrukcję całego zestawu to godny uwagi(y):)
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Świetny model, za sprawą kół i białych drzwi wyróżnia się z tłumu, a do tego zielona puszka fajnie kontrastuje z błękitną kabiną. Może jakaś mała podkolekcja w tych barwach? :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Swego czasu mocno na niego chorowałem i w końcu udało mi się go też zdobyć. Model dosyć trudny do upolowania, toteż tym bardziej warty uwagi.
 

Podobne wątki