• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Batonika

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#42
Scania fajna i wykonana bardzo ładnie.Dobrze ma zrobioną belkę z tyłu.Podoba mi się ten zestaw cały zielony z dodatkiem żółtego i te 3 osie w koniu są super ;)
 
OP
OP
Batonik90WnC

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
#46
Dzięki Panowie za pozytywne komentarze, doceniam i nie spocznę na laurach :)

Dzisiaj do zaprezentowania mam Zestaw firmy Den Hartogh, który wygrałem w konkursie przez nich zorganizowanym, więc model prosto z kraju tulipanów :)
DSC_0153.JPG
DSC_0146.JPG
DSC_0148.JPG
DSC_0155.JPG
DSC_0158.JPG
DSC_0159.JPG
DSC_0166.JPG
DSC_0169.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#52
Jak to ktoś kiedyś zaśpiewał : Czerwony jak cegła .... muszę go mieć :D Pięknie wykonany i już wiem co muszę sobie zakupić do tych moich modeli ze skrzydłami na kabinie .
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#57
Oba modele zacne kolego (y) na pewno warte posiadania. Bardzo mi się podobają ;) i tak jak koledzy wyżej ten TGX... AWM... no potrafią nas zaskoczyć bo prezentuje się świetnie i chyba nic mu nie brakuje :) :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#58
Witaj:) ,nie wiem jakimś cudem nie widziałem twojego tematu ,brak powiadomień robi swoje :mad:.powiem że posiadasz parę fajnych modeli których nie jeden z nas widział by u siebie w kolekcji (y)..dwa ostatnie mi się spodobały ..czekam na kolejne prezentacje .:)
 
OP
OP
Batonik90WnC

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
#59
Witam ponownie :)

Miałem tego modelu nie dawać ze względu na słabe zdjęcia, ale taka tu cisza i to ostatni na razie model warty zaprezentowania przeze mnie, więc postanowiłem go Wam pokazać :) Staruszek Willi :)
DSC_0131.JPG
DSC_0133.JPG
DSC_0136.JPG
DSC_0137.JPG
DSC_0141.JPG
DSC_0144.JPG
 

Podobne wątki