• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Batonika

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#23
Nie zabijajcie mnie za zdjęcia :) Specjalnie pożyczyłem lustrzankę, ale chyba i tak słabo mnie słuchała :(
Widzisz... Aparat sam zdjęć nie zrobi. Zdjęcia zawsze robi fotografujący. Już nie raz pokazywałem, że i telefonem można zrobić dobre zdjęcia, trzeba tylko chcieć... I to chcieć przede wszystkim poszukać trochę informacji, aby się nauczyć jak robić dobre zdjęcia. Poczytaj sobie, np. na tym forum, wpisy w takim temacie KLIK i może trochę Ci to pomoże w robieniu lepszych zdjęć. A jak nie to jest mnóstwo informacji w necie. ;)

A wracając do modelu to bardzo fajnie się prezentuje. Dafy z AWM-u mają swoje wady, o których już chyba wszystko na tym forum napisano, ale AWM-owskie malowanie jest bardzo ciekawe. Model wart posiadania.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#27
Zgadzam się Magnumka w świetnym malowaniu,podoba mi się ten czarny koń z tą żółtą plamą.Rzadko podobają mi się modele od Albedo ale tutaj mamy super miniaturkę ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#28
Fajna magnumka , jak robisz zdjęcia to patrz czy nie zasłaniasz światła własną osobą bo praktycznie na wszystkich Twoich zdjęciach jest cień :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
#30
Świetne malowanie ma ta magnumka . Bardzo fajnie się prezentuje . Co do zdjęć to jak koledzy napisali że trochę za ciemno . Staraj się zawsze ustawić model pod słońce , zrobić mały zoom w trybie makro i nie zasłaniać światła .
 
OP
OP
Batonik90WnC

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
#36
Dzisiaj przyszła kolei na następnego Mercedesa SK. Coś dziwnie dużo ich u mnie w kolekcji :)

Dzięki za coraz pozytywniejsze komentarze, mam nadzieję, że z każdym modelem będzie lepiej :)
DSC_0079.JPG
DSC_0080.JPG
DSC_0082.JPG
DSC_0083.JPG
DSC_0086.JPG
DSC_0088.JPG
DSC_0093.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
#40
Jak ktoś kiedyś słusznie zauważył , klamka prawdę Ci powie :D Tożto nie SK , a mianowicie poprzednik czyli NG (wąska długa klamka drzwi , SK klamka bardziej kwadratowa) . Fajnie się prezentuje .
 

Podobne wątki