• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolejowy półwysep helski i linia 213

Zonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
376 4 0
Szkoda że nie spostrzegli tego w sezonie gdzie co po niektórzy pasażerowie we Władku chcący jechać do Helu nie mieścili się do SA138 zwyczajnie rezygnując z wycieczki do foczek.
A kolejna niespodzisnka czekała już w Kuźnicy, Jastarni Wczasy i Jastarnii.
Ludzie robili oczy i w tył na lewo.

Ps: fajnie masz na tym półwyspie, tu zatoka, tam morze i pośrodku kolej :).
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Zacząłem podczas spacerów wzdłuż wybrzeża (plaży) oglądać fotografie z Google map, tak z ciekawości co leży na kapieliskach
między innymi ,...........co pewien czas jakieś 20-40-60 metrów od brzegu widać w wodzie ,,kółka,,
Czy ktoś wie co to................................................
to występuję często wzdłuż naszej linii brzegowej. w różnych konfiguracjach
 

Załączniki

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.266 58 3
Zacząłem podczas spacerów wzdłuż wybrzeża (plaży) oglądać fotografie z Google map, tak z ciekawości co leży na kapieliskach
między innymi ,...........co pewien czas jakieś 20-40-60 metrów od brzegu widać w wodzie ,,kółka,,
Czy ktoś wie co to................................................
to występuję często wzdłuż naszej linii brzegowej. w różnych konfiguracjach
A w którym miejscu to jest ?
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
obejrzałem LINIE BRZEGOWĄ jakies 20-50 metrów od lini wody na Google maps ,
okolice Łeby, ciekawe co to, wiedząc ,że w blisko Łeby była wyrzutnia V3

(nawigacja na telefonie Google Maps)
 

Załączniki

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.354 71 3
... a teraz tor pomiędzy stacją a portem jest raczej mało przejezdny?Jak byłem na/w Helu jakiś czas temu poza sezonem to tak jakoś pojawiał się i znikał...

Pozdrawiam,...

ps. foty bomba:eek:... :D
 

t_domagalski

Znany użytkownik
Reakcje
1.324 18 9
...to tak jakoś pojawiał się i znikał...
Tor do portu wciąż istnieje i ma połączenie ze stacją pomimo jej przebudowy.
Na odcinku od fokarium jest jednak niemal całkowicie zastawiony smażalniami, ogródkami piwnymi i sklepikami z pamiątkami. Placyk na tym odcinku jest wyłożony kostką bez zachowania rowków. Ale dalej, pod magazynami, są nawet kompletne rozjazdy, choć jeden chyba lekko zaasfaltowany... Dopiero przy którymś dalszym magazynie stoi jakaś konstrukcja, która ewidentnie wchodzi w skrajnię.
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.266 58 3
Ja cię proszę, grzeb !!! :)
No i pogrzebałem:):D
Woda jeszcze niezbyt zimna. Tu i ówdzie pociąłem się na blachach bo były fale. Jest bardzo dużo elemantów odsłoniętych więc będzie powtórka z nurkowania bo po przeanalizowaniu filmów wiem co jeszcze trzeba sprawdzić. Ale biorę piankę bo po 20 minutach w takiej wodzie była lekka hipotermia. Jutro jeszcze zdjęcia.

P.S. kolega KEMPOL przydał by się z dronem żeby zrobić film z góry
P.S. Nie wiem czemu YT obrócił pierwszy film
 

Podobne wątki