• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
Kolego @alienik piękne foty, zwłaszcza ta 1 mi przypada do gustu. Powiedz mi czy podchodzisz restrykcyjnie do praw autorskich czy też byłaby opcja użyć tego foto w takim jednorazowym , niekomercyjnym projekcie autorskim?
Pozdrawiam.
 

Rozczochrany

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
208 7 3
Taki oto wagon wypatrzyłem przy drodze powiatowej 1349L.
Nie jestem znawcą taboru, więc może ktoś może coś o nim napisać.
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
Trudno tu powiedzieć, jaki to wagon. To jest szopka zrobiona ze wagonu gospodarczego, który z kolei powstał przez zbudowanie nowego pudła na podwoziu jakiegoś bardzo starego wagonu - ale z jakiego, nie umiem powiedzieć, za mało widać, a ja nie jestem takim fachowcem, żeby z tego, co widać rozpoznać typ oryginalnego wagonu.
Wrocławskie poranki kolejowe cz.1
I to są prawdziwe kolejowe klimaty, w przeciwieństwie do większości zamieszczanych w tym temacie zdjęć. Proszę o więcej takich, naprawdę klimatycznych, fotek.
 

Podobne wątki