• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.054 25 2
To był kolejny wypad fotograficzny "w Polskę".

A deszczyk przegonił mnie potem z Kętrzyna, gdzie byłem po raz kolejny i nie dokończyłem wszystkiego fotografować . . .

/ ale to obecnie była tylko "archeologia kolejowa" /
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
No to miło widzieć ją na szlaku.
20 lipca miała dotrzeć do Warszawy, ale nie dane mi było jej zobaczyć i poczuć pary i dymu na sobie... Choć z tego co słyszałem to, po defekcie w Legionowie ściągała ją na Olszynkę Grochowską EP05-23 a naprawa panewki była na kanale 5 szopy...

Pozdrawiam,
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.031 494 29
2008 rok, autor Piotr Chorąży, zdjęcie z czasów świetności klubu, na wycieczki jeździliśmy sporą grupą, co w tym przypadku uchroniło nas od potężnego łomotu, było nas więcej i byliśmy młodsi.

Gdańsk Olszynka

IMG_5045.JPG


IMG_5038.JPG


IMG_5073.JPG
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.054 25 2
Aaaale nasypali !

kupa a.jpg

Góra tłucznia na torach linii Otwockiej, tuż za stacją Wwa Wschodnia. (dzisiaj)
Nie, nie - to nie "grzeczne dzieci" usypały. Tuż za usypiskiem jest prowadzony remont wiaduktu nad torem podmiejskim do Mińska Mazowieckiego oraz bocznicowym. Widok w kierunku Warszawy Wschodniej. Tor po prawej stronie jest wyjazdowym z Sekcji Grochów KM oraz Olszynki Grochowskiej IC.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Prezesie, pozdrowienia z SKMWA... A poważniej... Ktoś mi wspomniał, iż PKP PLK dostało ochrzan od UTK za brak odbojnic na "tym" łuku/zakręcie...
Swoją drogą, dzięki... Od dołu to nic nie widać co na górze się dzieje...

Pozdrawiam,
 

Podobne wątki