• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
Wracając do stacji w Czerwonce. W sieci znalazłem taki filmik (autora niejakiego gapsika123). Przedstawia on wjazd (drogą nie-kolejową) do Czerwonki od strony Biskupca i dalej przejazd do wsi Wilimy nad jeziorem Dadaj. W tym filmiku możemy zobaczyć stację w Czerwonce.

 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Pomijając brak druta, to często mam podobne widoki jak wyjeżdżam na S2 ( Lotnisko Chopina - Wwa Śródmieście - Sulejówek Miłosna) z szopy w czasie wschodu słońca... bezcenne...
Tu te "fale Dunaju" dodają uroku...

Pozdrawiam Was obu Panowie,
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
A tu nasz słynny globtrotuar Piotr Chorążym zwany, cyknął dwie fotki z lotu ptaka.

Dąbrowa Przemysłowa stoi jakaś dwuczłonowa lokomotywa, wygląda mi to na ET41, ale nie dostrzegam numeru.

DSC_0151.JPG


Wyjazd z EC IV

DSC_0150(1).JPG
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
A skąd było robione zdjęcie, bo na mapach obiektów będących ewentualnym miejscem do poczynienia takich zdjęć brak... Jedyne co mi przychodzi do głowy to paralotnia lub mały samolocik..., ewentualnie dron...:niepewny::niepewny::niepewny:

Pozdrawiam,
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Pietrek wracał z wywczasów w Grecyji, a z jakiego statku powietrznego uwiecznił nasze miasto, to nie wiem.

A nie brałeś pod uwagę komina w EC IV, z "tarasu" jest niezły widok, choć byłby inny niż te zdjęcia.
 

Podobne wątki