• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

Reakcje
292 0 0
#1
Przeszukiwałem forum ale nie znalazłem wątku, w którym moglibyśmy zamieszczać zdjęcia ukazujące klimaty, odczucia związane z koleją ale nie koniecznie bezpośrednio prezentujące tabor, czy infrastrukturę. Raczej chodzi mi o krajobraz kolejowy i nie koniecznie związany z konkretnym regionem, czy nawet krajem. Pozwalam sobie zamieścić pierwsze zdjęcia dla zobrazowania o co mi chodzi.
W przypadku, jak Moderator uzna, że nie jest potrzebny, to proszę usunąć. Pozdrawiam
KPL-2117.jpg KPL-2118.jpg KPL-2119.jpg
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
#5
Panowie, fajny temat ale czy mozna by bylo dopisac gdzie konkretnie te zdjecia robione? Czesto znajdzie sie ciekawy lokal czy nawet uklad torowy i chcialo by sie tam zajzec w osobie;)
 
Reakcje
1.731 13 0
#7
No to ja wtrynię coś od siebie:p.
To miejsce chyba każdy z nas zna:p

IMG_5118.jpg
[DOUBLEPOST=1387210838,1387210313][/DOUBLEPOST]Wyjazd na szlak z Krobii...:love:

IMG_69560 Wyjazd z Krobii.jpg
[DOUBLEPOST=1387211225][/DOUBLEPOST]Z Mszany Dolnej do Chabówki...:p

DSCN1289.jpg
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
#9
Zatyulowalem to zdjecie "Tajemniczy wjazd", chyba jedyne tego rodzaju urzadzenie we wschodnich Stanach. Przewaznie takie dmuchawy sa stosowane na zachodzie kraju gdzie sa bardzo dlugie tunele. Stan Pennsylvania, zdjecie zrobilem tej wiosny.
20130420_145553.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
#15
Stałem sobie grzecznie na końcu peronu (po lewej widać rozmazany zakaz przechodzenia, za który nie wychylałem się) i przypadkowo nacisnąłem spust migawki. Gdyby to była cyfrówka, to pewnie bym skasował, ale na negatywie się nie dało - na szczęście!
 

Podobne wątki