• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.012 28 1
Proszę Zbyszku:)
Na semaforze wyglądała tak
tabliczka semafora.jpg
Po oczyszczeniu widać już wszystko i wygląda tak;)
tabliczka 1.jpg
Mam jeszcze trzy inne w tym jedna z polskiej wytwórni (choć nie jestem pewny czy to z semafora(n))
tabliczka 2.jpg tabliczka 4.jpg tabliczka 3.jpg
[DOUBLEPOST=1462225532,1462225139][/DOUBLEPOST]Przepraszam ,że wpis za wpisem ale jeszcze chciałem pokazać stacyjkę w Ujeździe Górnym.
Zawsze podobały mi się takie klimatyczne małe stacyjki:rolleyes: .Żal wielki,że czas i brak ludzkiej opieki czyni je dziś " budowlanymi wrakami " :(
Ujazd Górny.jpg
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
(y)
Super!!! Ta ostatnia też jest z semafora, nie mam takiej, ale widziałem, a ta środkowa- to rarytas. Jest to tabliczka z dawnych zakładów Fiebranta z Bydgoszczy. Jest raczej z początku okupacji, potem był napis Bromberg, bez Schleusenau.
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.715 17 0
Kontynuując wątek rzeczy "niepotrzebnych" na kolei - coraz mniej potrzebna Warszawa Główna Towarowa na tle wieżowców Śródmieścia. 1.05.2016r

IMG_5864.JPG
 

Podobne wątki